Jestliže pracujete na netradičním projektu a potřebujete efektně a efektivně vytvořit tzv. wow efekt, zapřemýšlejte o kolekci nových samolep icích dekorativních fólií Coala Windows Decor s řadou Dichroic. Že vám to nic neříká a nevíte, co si pod tím představit?

Dichroický povrch má „schopnost přijímat různé barvy“. V praxi to znamená, že se barva mění podle toho, jak se k ní přibližujete a z jakého úhlu se na povrch díváte. Tento efekt vytváří netradiční vizuální zážitky a je skvělé jej využít k upoutání pozornosti ve veřejných interiérech, jako jsou například obchody, restaurace nebo bary. Dobře se hodí i jako doplněk na různé akce nebo do výloh apod. V tomto případě je vhodnější využít fólie na vyříznutí různých tvarů nebo nápisů. V řadě barev Coala Windows Decor jsou dvě dichroické fólie, jedna s odstínem do zelenomodra, druhá do oranžovo růžova.

Celá kolekce Coala Windows Decor obsahuje 7 ucelených řad, kterými jsou:

Colours – 22 různých odstínů, které jsou na výběr v lesku nebo matu.

Pattern – na výběr je 26 dekorů, které mají horizontální nebo vertikální linie, geometrickou grafiku či abstraktní vzory.

Gradiation – je řada degresivních fólií, jež umožňují omezit výhled přes sklo, aby se zachovalo soukrom í a zároveň propustí světlo. Přechodové vzory, které mohou být umístěny v horní, střední nebo dolní části okna, dodávají na eleganci.

Etched – tyto fólie chrání interiér před pohledem, ale umožňují průchod světla.

Opaque – v tomto případě se jedná o zatemňovací fólie, které poskytují komplexní obousměrné soukromí na obou stranách skleněné plochy. Jsou to neprůhledné fólie v černém nebo bílém provedení. Blokují světlo a umožňují, aby byla místnost zcela tmavá.

Kam fólie využít?

Lze je aplikovat na všechny typy skleněných povrchů, jako jsou okna, výlohy, skleněné příčky s různou mírou neprůhlednosti, aby vyhovovaly potřebám soukromí bez ztráty jasu.

A to platí jak pro pracoviště, hotely, obchod y, ale i privátní interiéry.

Výhradně se používají v interiéru, jsou nehořlavé (M1), odolné vůči UV záření i poškrábání. Jejich předností je snadná aplikace i údržba a také nízké náklady na
realizaci.

Pro vzorky a více informací kontaktujte
Danielu Boučkovou
daniela.bouckova@antalis.com
tel .: 704 959 543
www.antalis.cz