Lumion je vhodným novým nástrojem pro každého, kdo chce představit své návrhy zákazníkovi. Vyrábí působivé, vysoce kvalitní výstupy velmi rychle a je velmi snadné jej zvládnout. Dokážete v něm sami za pár dní produkovat obrázky, videa, panoramata a virtuální realitu efektivněji, než kdy dříve. Vizualizaci tvoříte přímo a nemusíte se učit „programování“ vizualizačního software. Prostě, Lumion vám při vaší snaze udělat pěkný obrázek nehází klacky pod nohy, ale naopak vás podpoří.

Občas je ukázka více jak tisíc slov

Lumion v podstatě nově definoval proces vytváření 3D vizualizace, což se stalo nezbytným nástrojem jednak designérů a architektů, ale také sady nástrojů BIM pro mnoho AEC profesionálů. Tvoříte vizualizace rychleji a jednodušeji, bez potřeby školení. Aktualizace dat/modelu je otázkou jednoho kliknutí a do 3D přinášíte rovnou i tzv. Postprodukci. Můžete tak z modelačních programů, jako je Sketchup, 3D Max, Archicad, Revit, pCon.planner a mnohých dalších, jednoduše importovat svůj základní model a začít tvořit pěknou vizualizaci.

Spojení SketchUp a Lumion je vůbec velmi efektivní a Lumion dokáže přenášet změny z modelu rovnou do vizualizace v reálném čase, pomocí technologie livesync. Takto umí přenášet model i z dalších programů, jako jsou ArchiCAD a Revit. Není na tom nic složitého, zapnete plugin a Lumion vše udělá sám. Vy máte možnost pracovat v obou programech najednou a zatím co na jedné obrazovce pracujete ve vám známém modeláři, to stejné vidí klient na obrazovce druhé v „netechnickém“ provedení, jako krásnou vizualizaci.

Pro interiéry je Lumion skvělým nástrojem především kvůli připraveným materiálům a modelům. Máte k dispozici několik tisíc modelů, jako jsou skenované zákusky, sklenice, židle atd. Máte ale možnost umístit i skenované postavy! Kromě toho Lumion obsahuje přes tisíc materiálů, které jsou detailně zpracované a připravené pro kvalitní vizualizaci. Jakýkoliv materiál můžete přitom jednoduše upravit. Jde jen o pár posuvníků, jak je vidět na přiloženém snímku obrazovky.

Lumion vám dovolí navíc dělat kromě statických snímků i videa

Proč tedy Lumion vyzkoušet? Běží neskutečně rychle, je jednoduchý, má v sobě zabudováno vše co pro tvorbu vizualizací potřebujete. Dovolí Vám exportovat obrázky, videa, panoramata – nové výstupy pro zákazníka, přitom funguje s vaším modelářem.

Kde Lumion vyzkoušet? Zavítejte na www.lumion3d.cz