Již potřetí inspiruje společnost REHAU výrobce nábytku, truhláře, interiérové architekty, designéry svou trendovou kolekcí, která nyní nese název Passion for color.

Nejnovější kolekce je opravdu skutečnou pastvou pro smysly, obsahuje šest barev, od hřejivé, zemité Curcuma Gold přes ohnivou červenou Chilli až po jemný vanilkový odstín.

„Passion for color je barevnou kolekcí, která vypráví příběhy,“ říká Juliane Hoffmann, odbornice na marketing divize Interior Solutions. „Příběhy, které podporují fantazii a vyjadřují emoce. Chtěli bychom tím inspirovat naše zákazníky k vytvoření výjimečných projektů. Letošní cesta nás zavedla do světa koření. Naše barvy stimulují smysly a můžete je nejen vidět, ale s trochou fantazie a zavřenýma očima dokonce cítit nebo vnímat jejich chuť.“

Barvy inspirované světem koření

Každý, kdo někdy navštívil trh s kořením v Džajpuru nebo souk v Marrákeši, nikdy nezapomene na tamní barvy a vůně. REHAU vnáší tuto explozi smyslů do interiéru prostřednictvím kolekce Passion for color 2023. S barvami inspirovanými světem koření se domov promění v pastvu pro smysly. Kolekce obsahuje šest různých barevných odstínů. Každý odstín může být použit samostatně nebo v kombinaci s ostatními barevnými odstíny z kolekce nebo i s různými materiály. Spojení s přírodou a teplo, které barvy vyzařují, dokonale zapadají do současné doby a plně podporují trendové kombinace.

„Máme zkušenosti a požadavky od klientů, ze kterých vyplývá, že lidé touží po útočištích a místech, kde se cítí bezpečně,“ říká Linda Maglione, produktová manažerka pro nábytkové komponenty ve společnosti REHAU. „Proto sázíme na přírodní teplé barvy, které harmonicky zapadnou do vybavení interiéru a kterých nemáte prakticky nikdy dost.“

Díky kolekci Passion for color 2023 firma REHAU opět dokazuje svůj nárok na „Enabling Exceptional Design“ a nabízí zákazníkům inspiraci pro jejich nápady. „Interiéry jsou takříkajíc jevištěm, na kterém designér inscenuje své nápady. S naším portfoliem promyšlených produktů jim pak poskytujeme potřebné materiály k realizaci skutečně mimořádných návrhů,“ říká Juliane Hoffmann.

Interiér v designovém propojení

Barvy v kolekci jsou dostupné pro povrchový materiál RAUVISIO noir, který zaujme především svým ušlechtilým matným povrchem a sametově hebkým pocitem na dotek. Robustní povrch HPL, vybavený ochranou proti otiskům prstů, se snadno čistí a je vysoce odolný proti poškrábání. Nízký odraz světla i při plochém úhlu zajišťuje, že barvy optimálně vyniknou.

Pro designové propojení jsou nově dostupné též barvy z kolekce Passion for color 2023 pro povrchy RAUVISIO brilliant ušlechtilý mat. Tuto cenově výhodnější variantu RAUVISIO lze výborně kombinovat s RAUVISIO noir: RAUVISIO noir pro silně namáhané vodorovné plochy, RAUVISIO brilliant ušlechtilá matná pro svislé plochy.

REHAU nabízí nábytkářům a designérům vše, co potřebují k vytvoření jednolitého interiéru se vzájemně barevně a materiálově sladěnými povrchy, nábytkovými hranami a roletami – vysoce kvalitní a technicky vyzkoušené.

Více podrobností o aktuální barevné kolekci Passion for color najdete na stránce: www.rehau.com/passionforcolor

Foto: archiv firmy