Jeden ze základních požadavků na podlahovou krytinu je odolnost, aby materiál obstál v domácnosti s dětmi i zvířecími mazlíčky nebo celodenní provoz kanceláří a prodejen. Trendem je umístění stejné podlahy ve všech místnostech, a tak je potřeba při výběru dávat pozor i na voděvzdornost. Nejčastějším přáním je přírodní vzhled, ať už dřeva, nebo kamene. Zvažovat je potřeba také umístění na podlahové vytápění a standardem jsou již požadavky na zdravotní nezávadnost a možnost recyklace. Jak vyhovět náročným požadavkům a neslevit při tom ani o kousek z perfektního designu podlahy? Sáhněte po rigidních vinylových podlahách Floorify!

Jedním ze zakladatelů značky Floorify je designérka Marie Callens, pod jejímž vedením vznikají podlahy S REALISTICKÝMI NADČASOVÝMI DEKORY přírodních materiálů, které na první pohled od jejich předloh nepoznáte. Inovativní technologie zpracování vytváří nádherně strukturované dekory dřeva v mnoha různých odstínech, v čistém elegantním třídění nebo s věrným zobrazením suků i prasklin. Stejně tak kamenné dekory jako Terazzo, Verona, pískovec nebo beton překvapí naprosto autentickým vzhledem. To vše s minimem opakování stejného vzoru.

Vzhledem k VYSOKÉ ODOLNOSTI i ABSOLUTNÍ VODĚVZDORNOSTI můžete podlahy Floorify umístit do kterékoliv místnosti. Navíc až do plochy 400 m2 se obejdete bez přechodových profi lů, což si řada klientů přeje z důvodů estetických i kvůli snadnější údržbě. Skvělé vlastnosti krytiny jsou dány patentovaným jádrem Floorify®Rigid Core, které je díky obsahu minerálů velmi pevné a rozměrově stabilní. Nemusíte se tedy bát použít tuto krytinu v jižní prosklené zimní zahradě, ideální jsou i pro podlahové topení včetně elektrických topných fólií.

Povrchová úprava Floorify Quiet Sense Technology zajišťuje mimořádnou ODOLNOST PROTI NÁRAZŮM, ŠKRÁBANCŮM I SKVRNÁM. Řádění domácích mazlíčků nebo dětí s barvičkami tato podlaha bez poskvrny odolá. Lamely navíc pohlcují zvuk a materiál se rychle přizpůsobuje okolní teplotě, podlahy tak zajistí tiché a komfortní užívání.

Díky prvotřídní kvalitě, vzhledu a spolehlivosti zájem o podlahy Floorify poslední roky stále roste a nabídka je již pravidelně rozšiřována. Letos přibyly NOVÉ DEKORY Herringbone ve vzoru rybiny, která je v posledních letech velmi populární. V druhé polovině roku budou uvedeny další dekory v řadách Planks a Big Tiles. V závěru roku se dočkáme ještě novinek v řadě XL Planks.

Vinylové dílce Floorify jsou tenké, tedy IDEÁLNÍ PRO REKONSTRUKCI. Pevné a zároveň pružné lamely se dají položit i na stávající dlažbu a nezkopírují časem spáry ani jiné lokální nerovnosti. Floorify se mohou celoplošně nalepit nebo položit plovoucím způsobem. Extrémně odolný zámkový spoj (900 kg/m) je minimálně 4× pevnější než u běžných vinylů.

U podlah Floorify nemusíte mít ani obavy z dodržení zdravotní nezávadnosti. Podlahy Floorify neobsahuj í žádné ftaláty, a co se týká emisí TVOC a formaldehydu, patří k nejlepším na trhu. TVOC po 28 dnech deklaruje pod 10 μg/m3, přičemž nejpřísnější placené certifi káty uvád ějí ma x. 100 μg/m3.

Pro interiérové designéry jsou připraveny praktické BOXY SE VZORKY dekorů podlah. Ty lze zákazníkům jednoduše ukázat, srovnat s dalšími zvolenými materiály a vybrat ten správný dekor.

Více informací na www.floorify.cz