Konfigurace čelních ploch nábytku v osmi krocích

Společnost REHAU vám nabízí speciální službu: individuální, laserovou technologií ohraněné čelní plochy. Můžete si vybrat mezi polymerními povrchy RAUVISIO crystal, RAUVISIO brilliant nebo ušlechtilými matnými deskami RAUVISIO noir a nakonfi gurovat si čelní plochy nábytku na míru v několika málo krocích. V rámci jednoho plánování máte samozřejmě možnost kombinovat libovolné dílce s různými kritérii. A to vše dokonce již od 1 kusu.

Skladový program plošných materiálů RAUVISIO

Výrobní program povrchových materiálů RAUVISIO od fi rmy REHAU zahrnuje široký výběr barev, dekorů, povrchů a nosných materiálů:

Sklolaminát RAUVISIO crystal vypadá stejně krásně jako pravé sklo, ale má řadu dalších výhod. Je odolnější vůči rozbití a je výrazně lehčí než pravé sklo. Dále vyniká vysokou odolností vůči poškrábání a vysokou fl exibilitou při zpracování. Lze ho obrábět běžnými nástroji na opracování dřeva, je možné jej řezat na míru bez rizika rozbití a výrazně tak minimalizovat vznik odpadu . Sklolaminát je k dispozici v módních jednobarevných provedeních, v dekorech dřeva i kamene a lze jej objednat ve dvou variantách: s povrchem v ušlechtilém matu nebo ve vysokém lesku.

Nová kolekce RAUVISIO crystal deep obdržela v roce 2023 ocenění German Design Award v kategorii „vynikající produktový design/materiál a povrchy“. Kolekce RAUVISIO crystal deep kombinuje nadčasový vzhled skla s metalickým efektem a vytváří tak jedinečný, jemně třpytivý povrch, který otevírá široké designové možnosti.

Akrylátový laminát RAUVISIO brilliant podtrhuje současné trendy v designu nábytku a interiéru. Díky výraznému hloubkovému efektu jednotlivých barev se RAUVISIO brilliant stává cenově výhodněnjší alternativou k drahým lakovaným dílcům. Umožňuje tak realizovat vysoce kvalitní čelní plochy v moderním designu. Všestranné povrchy se vyznačují vynikající kvalitou a lze je opracovávat běžnými dřevoobráběcími nástroji. Jednoduché ohýbání a tvarování materiálu otevírají nové možnosti v kreativním vytváření moderních interiérů.

Desky a lamináty RAUVISIO noir jsou opatřeny extrémně odolným povrchem z HPL, mají ušlechtilý matný vzhled a sametově hebký povrch. Jsou ideální pro vysoce zatěžované horizontální plochy, jako jsou např. pracovní desky v kuchyních nebo pulty v obchodech. Lze je samozřejmě použít také pro čelní plochy nábytku.

Nábytkové dílce s nulovou spárou

Použitá laserová technologie vytváří na hotovém dílci trvale funkční a vizuálně nezjistitelnou spáru. Zatímco u konvenčně lepených hran se v oblasti spár hromadí nečistoty a případně bakterie, u dílců vyrobených bezespárovou technologií k těmto nežádoucím efektům nedochází, a to díky nulové spáře mezi povrchem nosné desky a nábytkovou hranou.

Navrhněte si interér v jednotném designu

Novinkou a unikátem v konfigurátoru je uspořádání komponentů s prostorově rozsáhlými dekory dřeva nebo mramoru. Výsledkem je tak jednotný unikátní reliéf zvoleného dekoru rozprostřený přes několik různých, na sebe navazujících dílců v interéru.

Navrhněte si současně i předvrtání otvorů

Jednotlivé dílce lze také dodávat s již předvrtamými otvory. Vrtací šablony pro kování renomovaných výrobců jsou již uloženy v konfigurátoru a usnadňují vám tak plánování vašich dílců.

Objednávky vám zpracují naši obchodní partneři REHAU.

Vyzkoušejte si náš on-line nástroj pro plánování a objednávání čelních ploch pro vaše nábytkové projekty!
www.rehau.cz/konfiguratorploch
www.rehau.sk/konfiguratorploch

Foto: archiv firmy