Co může radikálně změnit pohled na práci v kanceláři? Není to ani nová židle, stůl nebo nový počítač, ale zdroj energie!

Právě nyní přichází na trh nový produkt jménem MOV:E, který v podstatě mění zaběhnutý styl práce v kanceláři, jež se primárně vždy odvíjela od toho, kde byl zdroj elektřiny.

Statické napájení, které omezovalo pružné využ ití prostoru, nebo řešení pomocí běžných „prodlužovaček“ jsou teď passé, protože mobilní zásobník energie v provedení XXL poskytuje dostatek energie pro provoz a nabíjení všech běžných kancelářských zařízení – od notebooků až po digitální fl ipcharty.

Tento produkt je kompaktní a praktický. Díky šikovnému popruhu se také snadno přepravuje.

Lze jej využít nejen v kancelářích, ale také v jednacích místnostech, při brainstormingu, workshopech, ale i v domácích prostorách při hrách nebo jiných činnostech, při kterých potřebujete mít zdroj energie po ruce.

MOV:E je k dispozici v elegantní černé barvě nebo v elegantním hliníku. Individuální barevná provedení na míru jsou k dispozici po konzultaci.

A navíc: Extra silný zásobník energie MOV:E XXL splňuje nejvyšší bezpečnostní požadavky certifikované VDE (IEC).

Tím ale nové možnosti práce v kanceláři nekončí. Dalším dílkem skládačky je Independent Monitor, který lze použít bez kabelového připojení. Můžete tak sdílet obsah své prezentace bez omezení podle aktuální potřeby.

Integrovaná baterie v přístroji umožňuje použití mobilní obrazovky tam, kde je to potřeba, nezávisle na zásuvkách, síťových připojeních nebo kabelových zařízeních. Díky této autonomii je Independent Monitor skvělým pomocníkem pro řešení konferenčních místností, hotelů nebo coworkingových center.

Třetí složkou „nové kanceláře“ je Independent Workplace – mobilní chytré pracovní místo v modulárním systému. Je nezávislé na elektrické síti a klasické infrastruktuře budovy a lze jej umístit na zcela libovolné místo.

Tato sestava se skládá z komponentů nainstalovaných na stole, který je navíc výškově stavitelný. Díky inovativnímu bateriovému systému může pracoviště běžet celý pracovní den.

Posledním inovačním produktem do moderních kanceláří je iotspot. Jedná se o platformu chytrého pracovního prostoru, který poskytuje informace o obsazenosti stolů a místností, klimatu a využití kanceláře. Jako rezervační systém na pracovišti usnadňuje správu „chytrého stolu“. Hardware podporovaný IoT funguje pomocí Plug & Play a nemusí být integrován do IT systému.

Díky iotspotu získá správce kanceláře údaje z analýzy o využití jednotlivých pracovišť, čímž může optimalizovat náklady a efektivitu.

Více informací najdete na www.bachmann.com