Tmavé barvy jsou momentálně v koupelnách velmi módní a černá je jejich královnou, což potvrdila i řada prezentací na veletrhu Cersaie (viz reportáž o této akci).

Milovníci nadčasových a elegantních řešení však vědí, že černá nemá v interiéru vládnout, nýbrž podtrhovat jeho styl. Toho lze velmi snadno dosáhnout použitím koupelnových doplňků v této barvě. S doplňky z řady Kibo od české značky Nimco je možné vytvořit zejména v kombinaci s bílou unikátní prostor, který se „neokouká“.

V této kolekci naleznete nejen koupelnové doplňky, ale také úchyty, které lze kombinovat se skleněnými nebo keramickými nádobkami. Na tmavých obkladech zas dokonale vynikne krása kovu v lesklém chromovém provedení s přátelsky oblými hranami v případě designové řady Nava. I tato řada nabízí moderní nádech v podobě černé.


„Design je pro nás stěžejní. Navrhujeme takové výrobky, které bychom si do koupelny sami vybrali. Nechceme splývat s davem, ale chceme se lišit. Od prvního nákresu k finálnímu výrobku je to dlouhá cesta, kdy je potřeba skloubit kvalitu a originalitu, a my tak lpíme i na nejmenších detailech. Odměnou je pro nás však spokojený zákazník,“ komentuje kreativní tým značky Nimco.


www.nimco.cz