S kováním WingLine L od německého výrobce Hettich realizujete skládané dveře ve zcela nové dimenzi komfortu. Převratné mechanismy Push to move a Pull to move zpřístupní celý obsah skříně pouhým jedním pohybem ruky. Zapůsobí panoramatickým efektem a přístupem až k 6 m² plochy skříně.

Další významné přednosti: kultivovaný chod, tlumené zavírání, montáž bez použití nářad í, stejně jako minimální přesah otevřených dveří do světlé šířky, který umožní efektivní využití vnitřního prostoru. Křídla do hmotnosti 25 kg a výšky 2400 mm zvládá suverénně a bezpečně.

Všestranný talent pro ložnice, kuchyně, kanceláře i další prostory v domácnosti.

Šatní skříň v ložnici

Dvoje skládané dveře se 4 křídly o celkové šířce 2400 mm lze otvírat i bezúchytkovým systémem Push to move. Skříň má sokl a vod icí profil je umístěn pod dnem.
Hmotnost jednoho křídla až 25 kg.

Skříňky v kuchyni

Každé ze dvou křídel má šířku min. 250 mm. Dvířka jsou opatřena úchytkou a mechanismem pro samočinné otvírání a tlumené zavírání Pull to move Silent. Skříňka je bez soklu, vod icí profil je umístěn pod policí, takže nepřekáží na pracovní desce. Kuchyňský robot nebo jiný spotřebič je pak volně přístupný.

Úložný prostor v technické místnosti

Za 4 křídly je schovaná pračka a sušička. Korpus je bez soklu, nepoužívá se dolní vodicí profil, spotřebiče se dají kdykoli snadno vysunout dopředu. Také v tomto příkladu se používá systém pro samočinné otvírání a tlumené zavírání Pull to move Silent.

Úložný prostor pod schody

Díky systému WingLine L snadno využijete také úložný prostor v podkroví nebo pod schody jako v této ukázce. Dvířka jsou bez úchytek a otvírá je systém Push to move. Dolní vodicí profil je namontovaný skrytě pod dnem.

Koupelnová skříňka

V koupelně není místa nazbyt a uživatel ocení, že otevřené skládané dveře vyčnívají do prostoru mnohem méně než klasická dvířka. Vodicí profil je umístěn pod dnem skříňky.

Foto: archiv firmy