V dnešní přece jenom trochu odlišné době si lidé pokládají všelijaké otázky. Jednou z nich je i jak budeme pracovat v budoucnosti? Je to zajímavá otázka, na které v Hettichu intenzivně pracují. Faktem je, že nejenom megatrendy, ale i mimořádné události jako je současná pandemie mění svět a ovlivňuje nás ve všech oblastech života.

Nyní vítejte do nového způsobu práce a práce z domova, tzv. Home Office.

Nové trendy v mobilních kancelářích a home office způsobují revoluci v návaznosti na využití času pro práci a volný čas.
Žít a pracovat pod jednou střechou v někdy i nepříliš velkých prostorech je tedy nutné uzpůsobit domácí kancelář, bez nutnosti věčného přesouvání pracovních materiálů z místa na místo.

 

Pro fascinující design. Pro komfortní funkce. Pro novou kvalitu bydlení.

Plnohodnotná pracovna nebo elegantní vitrína

Pracovní stůl v obývacím pokoji je sice praktický, ale často naruší příjemnou domácí atmosféru. Řešení: večer kompaktní kancelář zmizí a promění se na vitrínu. Ráno stačí znovu otevřít a pracovní den může začít. Nejen z pohledu designu je toto řešení perfektní do menších prostor, ale schovává i elektricky stavitelný stůl – tedy možnost práce jak vsedě, tak vestoje.

Pro ideální práci v obývacím pokoji

Stále víc lidí potřebuje domácí kancelářské pracoviště pro občasné využití. Bydlení a práce pod jednou střechou na malé ploše nyní dokonale funguje – v kombinaci s exkluzivním nábytkem. V zavřeném stavu je to prosklená vitrína s výrazným charakterem. Po otevření se změní na funkční nábytek s chytře vymyšleným pracovištěm.

Návrat telefonní budky

Kabinka ve velké kanceláři umožňuje vytvořit oázu klidu např. pro nerušené telefonování. Nápady týkající se designu a vybavení nemají hranic. Nemusí se však jednat jen o velkou kancelář s množstvím kolegů, ale i doma se občas hodí mít své vlastní útočiště.

 

 


Pro více informací
Virtuální prohlídka showroomu Hettich Forum