SVĚŽÍ VZDUCH, SVĚŽÍ POCIT, SNADNÁ INSTALACE

Nepříjemný zápach na toaletě je již minulostí. Co patří již dávno ke standardní výbavě všech kuchyní, lze nyní použít také v koupelně. Nová jednotka odsávání zápachu Geberit DuoFresh spolehlivě odstraňuje nepříjemný zápach na toaletě. Znečištěný vzduch, který odsaje přímo z WC mísy, je pročištěn keramickým voštinovým filtrem a poté se navrací zpět do místnosti. Jedná se o velmi efektivní způsob, protože zápach nedostane žádnou šanci rozptýlit se do prostoru. Už nemusíte otevírat okno nebo maskovat zápach osvěžovači vzduchu.

Instalace a spotřební materiál

Zařízení je vhodné pro novostavby a rekonstruované objekty a lze ho namontovat do většiny splachovacích nádržek Sigma také dodatečně. Instalace je jednoduchá a promyšlená. Jediným technickým požadavkem je připojení na 230 V. Téměř všechny komponenty vám nainstaluje instalatér přes servisní otvor splachovací nádržky.

Díky speciálnímu mechanismu lze jedním pohybem ruky ovládací tlačítko odsunout do strany a získat přístup k výměně spotřebního materiálu. Souprava pro WC tyčinky se nachází hned za splachovacím tlačítkem, stejně tak jako keramický voštinový filtr. Jak keramický voštinový filtr, tak WC tyčinky je možné kdykoliv objednat ve specializovaném obchodě a jejich výměnu zvládne každý sám. Jednotka odsávání Geberit DuoFresh je kompatibilní s téměř jakýmkoliv ovládacím tlačítkem řady Sigma a stejně tak může být kombinována se sprchovacím WC – např. z řady Geberit AquaClean Sela. Elegantní sprchovací toaleta, která vypadá jako běžné WC – Geberit AquaClean Sela, byla uvedena na trh v roce 2013 a velmi rychle si získala oblibu u stavebníků a koncových uživatelů. Instalatéři zase oceňují její jednoduchou a rychlou montáž. Geberit nyní přichází na trh s novou verzí toalety AquaClean Sela s vylepšeným designem v nadčasovém, puristickém stylu a s novými, optimalizovanými funkcemi.

Nejnovější produkt řady Geberit AquaClean je ztělesněním nejvyšších standardů kvality a nabízí všechny klasické funkce sprchovacího WC. Patří sem unikátní technologie sprchování WhirlSpray, která poskytuje jemnou, a přitom důkladnou očistu při zachování nízké spotřeby vody, velmi tichá a nyní ještě účinnější technologie splachování TurboFlush a tlumené orientační světlo, které navede uživatele v noci k toaletě, aniž by ho zcela vytrhlo ze spánku. WC mísa AquaClean Sela bez splachovacího kruhu zajišťuje dokonalou hygienu a usnadňuje úklid. Všechny funkce lze spouštět a nastavovat jednou rukou pomocí intuitivního dálkového ovládání. Jediné zmáčknutí tlačítka aktivuje veškerá osobní nastavení. Kromě toho lze toaletu pohodlně ovládat také pomocí aplikace Geberit v chytrém telefonu. Stejně jako jiné výrobky Geberit, také nové sprchovací WC Geberit AquaClean Sela zvládne rychle a snadno nainstalovat jeden člověk. Všechny technické komponenty jsou integrované v kompaktní funkční jednotce, která je zasazena shora do WC keramiky a je pohodlně přístupná pro případný servisní zákrok. Také upevnění WC mísy během instalace je díky tomu jednodušší. Geberit AquaClean Sela byla navržena tak, aby další údržbu toalety zvládl majitel sám. K dispozici je spolehlivý zákaznický servis, který zodpoví všechny dotazy a v případě problémů se postará o opětovné zprovoznění toalety. Nový model Geberit AquaClean Sela je k dostání již od 1. dubna 2019 u specializovaných prodejců sanitární techniky.

Všechny funkce modelu AquaClean Sela je možné snadno obsluhovat pomocí dálkového ovládání. Jednoduchým stiskem tlačítka spustíte sprchovací funkci nebo aktivujete osobní nastavení. Funkce sprchovacího WC lze pohodlně ovládat i pomocí aplikace Geberit AquaClean. Telefon se tak stane dálkovým ovládáním, kterým můžete nastavení uložit a vzít s sebou na cesty. AquaClean Sela navíc nabízí funkci zaznamenávání uživatele, jež pomocí senzoru zabraňuje neúmyslné aktivaci sprchovacího proudu.


www.geberit.cz