Krása a teplo dřeva, moderní design a technická dokonalost, to jsou dýhy od Decospanu. Stejně jako každý strom v lese jsou i dýhované produkty zcela unikátní. Nechte své zákazníky přivítat přírodu v jejich domovech a vytvářejte jedinečné interiéry s přítomností opravdového dřeva. Řada SHINNOKI je navíc určena ihned k použití a představuje inovativní, vysoce kvalitní a udržitelné řešení do každého interiéru. Vybírat můžete ze 16 dekorů dřeva v oblíbeném ořechu či dubu. Je určena těm, kteří navrhují a vytvářejí stylové a výrazné bydlení. K dispozici máme nejen desky, ale i luxusní lamináty pro autentické realizace do ložnic, šaten, kuchyní či obývacích pokojů.

Dýhy k okamžitému použití

To je řada 16 exkluzivních trendy dekorů dřevin SHINNOKI. Svou jedinečnost propůjčují interiérům domácností, hotelů i firem. Využití nacházejí zejména na kuchyňských dvířkách, šatních skříních, recepcích nebo v hotelovém nábytku. Nedoporučujeme je však do místností, kde je více vlhkosti.

Jak se dýhy vyrábějí?

Dýhy, tedy tenké listy dřeva o tloušťce 0,6 až 4 mm, vznikají krájením speciálně vybraných a připravených přířezů. Jednotlivé listy se lepením spojují do sesazenek a lepí na podklad, nejčastěji dřevotřískovou či dřevovláknitou desku (MDF) či laťovku. Dýha je vybroušená, namořená do požadovaného odstínu vodou ředitelnými barvami
a lakovaná UV stabilním lakem.

Tipy pro údržbu

Desky SHINNOKI se udržují snadno právě díky šesti finálním vrstvám PU laku. Stačí vám proto suchá či jemně navlhčená utěrka. Tekutiny z desek i podlah ihned setřete, abyste zamezili skvrnám. Chcete-li použít saponát, vyberte ten bez acetonu a acetátu, který by mohl desky nenávratně poškodit. Vyhněte se také voskům a olejům.

Dýha je řešením pro všechny zákazníky upřednostňující dřevo před umělým laminem a těm, kterým záleží na luxusu a autenticitě.

Celou řadu SHINNOKI si můžete prohlédnout ve vzorníku nebo na webu dodavatele Démos Trade.