Promyšlené zakomponování osvětlení dokáže povýšit interiér na novou úroveň. Co víc! Možnost ovládat LED osvětlení na dálku, regulovat jej podle aktuální potřeby a konečně – mít možnost využít k tomu aplikaci v mobilu, zásadně zvyšuje komfort osob, které tento prostor obývají. Pokud je to vše spojeno se snadnou instalací osvětlení (bez nutnosti pájení), máme tu řešení, které bude zajímat vás a současně naplní myšlenku „bydlení nové generace“, které zajímá zákazníka.

Přesně taková je nová řada osvětlení pomocí LED pásků StrongLumio. Ve třech sériích, o kterých se rozepíšeme později, nabízí komfort a šíři variant, která uspokojí člověka hledajícího prostou variant u, stejně jako náročnější uživatele. Pro všechny má StrongLumio řešení, všem nabízí jisté výhody.

Především je to jednoduchost. To platí pro všechny tři úrovně (Série 1, 3 nebo 5). Jednoduché je především propojování, a to pomocí spojek. Nic není nutné pájet. Nenáročné je také samotné ovládání přes nejrůznější spínače, senzory, dálkové ovládače až po již zmíněnou aplikaci.

Série 1 zahrnuje základní 12V jednobarevné LED pásky. Mezi její výhody patří nejen jednoduché ovládání, ale především propojování. Tyto LED pásky nevyžadují žádné pájení. Na jejich fungování stačí jednoduché spojky. Podrobnější informace, ale i praktického rádce, třeba jestli zvolit teplé, nebo studené bílé světlo, najdete v brožuře ke stažení na konci tohoto článku.

Série 3 je oproti předchozí o něco sofi stikovanější. LED pásky lze ovládat i na dálku a více je propojovat dohromady. Jsou vybaveny trafem a rozbočovačem v jednom. Série 3 umožňuje poznat lépe, co doopravdy znamená svícení nové generace. Ztmavování, změna barevnosti nebo změna teploty světla? Všechno je možné. Více se opět dočtete v brožuře ke stažení, viz níže.

Série 5 je na pomyslné špici mezi osvětlením StrongLumio. Bude tím pravým, pokud hledáte řešení „all in one“. Série 5 nabízí komplexní řešení – vše od dálkového ovládání přes transformátor a rozbočovač až po mobilní aplikaci TUYA. Snadné spojování bez pájení je zde samozřejmostí.

Více detailů se dočtete v brožuře StrongLumio.

Foto: archiv firmy