IMM 2020

Zajímavé bylo také řešení s umístěním sauny v malých prostorách, jako je ložnice či koupelna. Zde výrobci navrhli saunu se zasouvacími příčkami. Když se sauna nepoužívá, zabere jen velmi málo místa – niku. Po stisknutí tlačítka se část sauny vysune a klient se může jít saunovat.

Velkou a inspirativní expozici v podobě několika detailně zařízených interiérů připravil pro návštěvníky koncept Schöner Wohnen, který letos slaví 60 let výročí od založení.

Původně šlo pouze o tištěný magazín určený koncovým spotřebitelům. Před 20 lety začala společnost chytře nabízet vlastní nátěrové hmoty a postupně přidávat další produkty.

Nyní je sortiment velmi široký a kromě barev zde najdete například podlahové krytiny, koberce, záclony a nábytek do všech obytných prostor.

Mezi zajímavé části veletrhu patřila také sekce „ Trend Atmospheres“ v hale č. 11. Jednalo se o 8 scén, které byly umístěné na ploše 150 metrů čtverečních.

Zde připravili kreativní ředitel veletrhu IMM Dick Spierenburg a stylistka Floor Knaapen koláže s nábytkem a dekoracemi od předních značek v oblasti designu.

Jednotlivá témata měla tyto názvy:
The Sculptor, The Earth Lover, The Simplifier, The Geometrist, The Revivalist, The Organizer, The Innovator, The New Historian. Některé z koláží, byly velmi efektní a povedené.