Jsou dva základní typy interiérových designérů.

Jedni vybavují prostory pomocí typizovaného nábytku a druzí navrhují nábytek na míru. Přiznejme si, že i ta druhá skupina občas ráda sáhne po typizovaném solitéru, protože zcela vše řešit na zakázku je dost vyčerpávající.

Ve většině případů jde o typizované židle, křesla a stolky, které jsou univerzální, jsou esteticky vhodné a dobře splní svou funkci.

Jeden takový pro vás jako novinku máme. Neplní však pouze jednu, ale rovnou tři funkce.

Jedná se o multifunkční stolek s výsuvnou deskou, který ve své horizontální poloze funguje jako klasický konferenční stolek. Jestliže potřebuje klient pracovat na pohovce u PC, nemusí se ke stolku ohýbat. Stačí jej otočit do vertikální polohy a výsuvnou desku zasunout do bočnice. Ta bude následně sloužit jako pracovní plocha. Tím vznikne malý pracovní stolek. Třetí použití stolku je jako odkládací plocha vedle pohovky, kdy zůstává ve vertikální poloze. Díky konstrukci lze jednoduše zasunout pod područku pohovky, a tak si na něj odložit například šálek s čajem nebo kávou.

Tento solitér je nejen multifunkční, ale také stylově neutrální v nadčasovém designu. Lze tak použít jak do skandinávsky laděných interiérů, tak do klasických, moderních i industriálních prostor.

Jestliže potřebujete do projektu větší konferenční stolek s úložným prostorem, tak i v tomto případě můžete sáhnout po Tablies. Kromě možnosti uložení dálkových ovladaček na cokoli, slouží stolek opět jako malý pracovní. Tentokrát to jde pomocí kování, které zvýší desku do potřebné polohy na práci.

Konstrukce stolků Tablies je vyrobena z dubového masivu a lamino desek. Je možné je vyrobit i z jiné dřeviny, případně namořit na jiný odstín a samozřejmě zvolit jakoukoli barvu desek od bílé, přes výrazný odstín až po černou nebo použít odolný laminát v různých barevných provedeních.

Výrobcem stolků z kolekce Tablies je Dřevodílo Rousínov – český prestižní výrobce nábytku www.drevodilo.cz. A design má na svědomí  Iva Bastlová.

Více o kolekci najdete zde: www.drevodilo.cz/tablies/