Moderní doba přináší neustále nové trendy. Při vytváření interiérů jsou kladeny stále vyšší nároky na to, jaké emoce interiér v uživatelích vyvolává, ať již v privátní sféře, nebo v komerčních prostorech. K současným trendům patří jak vysoce lesklé povrchy, tak plochy v ušlechtilém matu v neutrálních barevných odstínech. S motem „Barvami vytváříme obrazy, asociace, ovlivňujeme trendy a inspirujeme nápady“ uvedla firma REHAU na trh několik nových dekorů ve své produktové řadě povrchových akrylátových materiálů RAUVISIO brilliant.

Jedná se o tři odstíny šedé s magickým kouzlem Himalájí, antarktického ledového světa nebo ohnivých hor Mexika.

Roccia – esence hor

Díky magii himalájských velehor působí tento odstín šedé zdrženlivým a zároveň mohutným dojmem.

Grafite – NEOHROŽENÝ ve věčném ledu

Odstín inspirovaný tajemnou Antarktidou. Šedý tón s elegantní dynamickou univerzálností a bezpočtem množství kombinací s ostatními barvami.

Titanio – záblesk vášně

Vášeň rozdmýchaná žárem sopek propůjčuje tomuto odstínu šedé jedinečnou intenzitu.


Všechny tři odstíny šedých desek RAUVISIO brilliant jsou k dispozici ve vysokém lesku i ušlechtilém matu.
Podtržení účinku barev lze docílit vhodnou kombinací se světelnými zdroji či jinými povrchovými materiály.

Za zmínku stojí i systém skříňových roletek RAUVOLET brilliant-line, jež se řadí mezi nejnovější řešení pro čelní plochy nábytku ve vysokém lesku. Tyto roletky lze perfektně kombinovat s čelními plochami z již zmíněného lesklého materiálu RAUVISIO brilliant, protože jsou dostupné v identických barvách a umožňují nejrůznější vzájemné kombinace!

Roletkový set se skládá z kazety obsahující roletku s úchytovou koncovou lištou a vodicí postranní vedení, vše v identickém designu jako desky RAUVISIO brilliant. Díky kombinaci kazety s vyvažovací mechanikou nabízí REHAU kompletní systém připravený pro okamžitou a jednoduchou montáž. Povrchy všech pohledových ploch roletkového systému jsou zušlechtěny vysoce lesklou kašírovanou fólií, čímž čelní plochy skříně nabývají efektního stylu. Díky paletě barev sladěné s deskami RAUVISIO brilliant lze vytvářet efektní kombinace při navrhování úložných prostor interiéru.


Roletky RAUVOLET brilliant-line jsou harmonickým doplňkem čelních ploch RAUVISIO brilliant. Vyváženým způsobem se tak začleňují do barevného světa nábytku. Je možné volit ze čtyř barev ve vysokém lesku – zářivě bílé, bílé, krémové a černé. Roletkové sety se vyznačují jednoduchým použitím, tichým chodem a vysokým uživatelským komfortem.

Společnost REHAU nabízí exkluzivní roletkové řešení, které je možné vkusně integrovat nejen do mnoha designových variant kuchyní, ale i do ostatních interiérů. Jedná se o praktické řešení úložného prostoru,
aniž byste museli dělat kompromisy v oblasti vzhledu.

www.rehau.com