Představujeme interiér bytu v růžových barvách, který naše studio realizovalo v roce 2020. Rezidenčni byt 3+kk o celkové ploše 117 m2 ve vilové čtvrti v Praze.

Když mluvíme o takovém interiéru, chci říci, že jen zřídka někdo souhlasí s takovými barvami a taková odvaha závisí především na klientovi. Náše klientka hodně cestuje a žila v Británii, kde jsou barevné interiéry běžné. Klientce nevyhovuje béžový interiér, tuto barvu označuje jako barvu krabice, proto chtěla výrazné a syté barvy.

Růžová barva: Symbolizuje něžnou aktivitu, volnou mysl a energii. Zadáním investora bylo vytvořit nápadný luxusní interiér, který na Pinterestu nelze najít. Nebylo povoleno měnit nové dveře a podlahy od developera. Klientka požádala o použití mnoha chromovaných dílů, ať už figurek, nebo nožiček na pohovce a tisku autorské grafiky na nábytek. Naše studio nakreslilo grafiku pro tisk na dveře skříně i skříněk. V chodbě, po obou stranách chromovaného zrcadla, nás vítají 2 symetrické skříně s plameňáky. Vlevo v chodbě je vestavěná skříň s velkými listy na dveřích. Chodba rozděluje celý byt na 2 části, soukromou část a část pro hosty.

Byli jsme požádáni, abychom změnili ložnici na šatnu a umístili pracovní místo do obývaku.

V obývaku nás vítá kuchyňský ostrov s barovými stoličkami od Philippa Starcka. Kuchyně je jako ledovec vyrobena v bílé barvě. Chromový kuchyňský obklad od společnosti Venis odráží světlo z okna a třpytí se v barvách stěn. Spojení stěn a stropu je zdobeno lištami, které vytvářejí lehký pocit báječné nálady. Tmavá tyrkysová pohovka vytváří oázu uprostřed růžové pouště a světle modré závěsy navozují klid. Za rohem obýváku je skleněný pracovní stůl s knihovnou. Knihovny jsou odděleny velkým pyramidovým zrcadlem. Zrcadlo opakuje motivy obkladů v kuchyni.

V ložnici je sametová postel s romantickým názvem Paris od značky Felis. Zrcadlové noční stolky od Kare a růžové lampy od Kartellu. Stěny jsou orámovány lištami malovanými jednou barvou.

Šatna byla vyrobena na zakázku, každá police je osvětlená. V šatně je tmavě tyrkysová pohodlná pohovka. Všechny koberce v interiéru jsou od pana Palacky. Designové vázy z obchodu Artiseme.

V koupelně je umyvadlová skříňka vyrobená na míru a je v souladu se zrcadly Kartell. Skříňka pod umyvadlem opakuje motivy z chodby.

Atmosféru hry barev v interiéru lze plně pochopit, jedině když tam budete.

Více informací o projektu najdete na našem webu www.de-brut.com