Stolové desky a barové pulty patří mezi nejexponovanější plochy na nábytku a výběr materiálu na tyto části je třeba pečlivě zvážit.

Nikdo totiž nechce řešit reklamace kvůli poškrábání a dalším případným defektům způsobeným používáním.
V současné době jsou velmi trendové kovové povrchy, a to jak provedení mědi, tak i zlatých a antracitových odstínů. Ty ale nebylo možné použít na výše zmíněné části nábytku kvůli jejich náchylnosti. To ale nyní již neplatí!

Díky nové kolekci kovolaminátů Homapal s názvem SRM – Scratch Resistant Matt to jde.

Tato kolekce má nový inovativní povrch odolný proti poškrábání, s úpravou proti otiskům prstů. Umožňuje tedy designérům a architektům díky svým vlastnostem vůbec poprvé použít povrchy z pravého kovu bez obav horizontálně – tedy na pracovní a jídelní stoly, na pulty recepcí a barů a dalších pohledových horizontálních plochách jak v privátních, tak i veřejných interiérech.

Referenční projekt – RESTAURACE „ZUR ALTEN POST“ V NIEDERGÖRSDORFU

Jedná se o ukázkový příklad použití kovových povrchů na jídelních stolech v restauraci, která nedávno prošla úpravou interiéru. Projektu se zhostilo oddělení pro vybavení interiérů společnosti RBS Elektroinstallation, jež sáhli po kombinaci černé, šedé a mědi. Tento povrch poprvé použili na horizontální plochy, což sklidilo jak u provozovatele restaurace, tak i u hostů velmi pozitivní ohlasy. Na silně namáhaných stolech prokazují lamináty s povchem SRM svou odolnost. A nejen to!

Sametově hebký povrch na dotek působí příjemně a díky úpravě proti otiskům prstů jsou stolní desky snadno udržovatelné a odolné.

Speciální postup výroby povrchu vytváří supermatný vzhled s funkcí ochrany proti otiskům prstů a zvláštním dojmem hloubky.

Popis: Dekor měď 401/200 SRM

Popis k realizaci: Restaurace Zur alten Post s novými stoly s povrchem 401/200 SRM

Kovolamináty Homapal dodává do ČR společnost Duet CZ
www.duet.cz