Letošní doprovodný program na veletrhu For Interior a Design Shaker bude klást zásadní otázku „Jak zařídit interiér“ a současně zde budou přednášející odpovídat ve třech hlavních směrech. Prvním z nich je zařizování interiérů ERGONOMICKY. Mluvit se bude nejen o ergonomii kuchyňské linky, nábytkových celků a detailů, ale celého obytného prostoru. V tomto bloku vás také přednášející upozorní na nejčastější chyby z ergonomického hlediska při tvorbě interiérů.

Druhá část se bude věnovat kombinování materiálů. Jde tedy o odpovědi na otázku „Jak zařídit interiér ESTETICKY?“. Probírat se bude téma konceptu, jeho přípravy, vývoje během tvorby a dodržení při realizaci.

Na 4 ukázkových příkladech budou představeny kombinace plošných materiálů na výrobu nábytku v kombinaci se sklem a bytovými textiliemi. Ke všem kombinacím budou k dispozici reálné vzorky.

Třetí okruh se bude věnovat často skloňovanému tématu ekologie a vztahu k životnímu prostředí. Probírat se tedy bude hlavní myšlenka pořizování nábytku a zařizování interiérů EKOLOGICKY. Jak přesně? To se dozvíte v třetím přednáškovém bloku.

Doprovodným programem provází designérka Iva Bastlová, která si na pódium přizve řadu hostů. Po přednáškách bude prostor na dotazy z praxe či individuální konzultace s dodavateli materiálů.

KDE: veletrh For Interior a Design Shaker, PVA Praha Letňany, Design Caffee

KDY: od čtvrtka 31. 3. do neděle 3. 4. 2022, každý den od 13:30 hodin

Partneři doprovodného programu:

Organizátoři: