Ať už v interiéru, v hotelu, v koupelně, v kanceláři, v kuchyni, v obchodě nebo ve výstavní expozici jsou skleněné prvky nezaměnitelným stavebním kamenem pro kvalitní a elegantní architekturu i design.

Pokud hledáte ušlechtilá řešení a vyžadujete maximální flexibilitu při jejich řešení, pak je materiál RAUVISIO crystal firmy REHAU zdrojem inspirace. Výběr barev a dekorů, matných a vysoce lesklých povrchů, zrcadlových prvků, průsvitných nebo podsvícených povrchů, frézování nebo zakřivených průčelí přináší interiéru kreativitu a individuální designové možnosti.

RAUVISIO crystal: uživatelsky přívětivé „sklo“

Sklo dává interiéru eleganci a hodnotu. Ale u skutečného skla vede náraz a tříštivost materiálu k velké zmetkovitosti. RAUVISIO crystal od firmy REHAU je vynikající alternativou. Tento sklolaminát vykazuje desetkrát vyšší odolnost proti lomu než sklo, je o 50 procent lehčí, lze jej zpracovat pomocí běžných dřevoobráběcích nástrojů a zpracovat do téměř jakéhokoli tvaru.

K dispozici jsou zalisované desky 19mm pro čelní plochy nebo v 4mm tenké obkladové desky pro obložení nik, stěn či jako poznámková tabule. Četné varianty dekorů v matném nebo vysokém lesku umožňují neuvěřitelnou svobodu designu a povyšují moderní interiér na novou úroveň. Díky velice tvrdé povrchové vrstvě je materiál velmi odolný proti poškrábání, snadno se čistí a lze na něj i psát. Matné povrchy jsou opatřeny speciálními vrstvami snižujícími náchylnost k otisku prstů.

Nesčetné varianty pro vytváření kreativního, individuálního interiéru

Vývojem materiálu RAUVISIO crystal mirror přinesla firma REHAU zrcadlo pro každou aplikaci. Ohýbání, frézování a intarzie rozšiřují možnosti designu. Frézování ze zadní strany může být podsvíceno a lze vytvářet fascinující světelné efekty.

RAUVISIO crystal magnetic – verze desek umožňující použití magnetu. Desky lze využít k připevnění poznámek, obrázků – nebo je lze použít v kanceláři jako klasickou poznámkovou tabuli. Na přání může být kterákoliv deska z kolekce RAUVISIO crystal takto vybavena.

Sklopné segmentové čelní plochy FLIPDOOR jsou vyrobeny z lamel identického sklolaminátu RAUVISIO crystal a nově řeší možnosti uzavření úložných prostor interiéru včetně designového propojení s dalšími „skleněnými“ plochami RAUVISIO crystal. Neotřelý design tohoto řešení čelní plochy skříně nabízí interiéru, další prvek pro individuální návrh na přání zákazníka.

Nové roletkové sety RAUVOLET crystal-line jsou též k dispozici v perfektních identických barvách RAUVISIO crystal. Díky osvědčenému kazetovému systému firny REHAU se roletkové sety RAUVOLET crystal-line vyznačují snadnou a pohodlnou montáží a tvoří další komponent pro vytváření optického propojení v interiéru.

www.rehau.com