Znáte design Pip studia?

Návrhářka a zakladatelka značky Anke van der Endt jej komentuje takto: „Pip are Happy products for happy people“, což dokazuje v některých velmi hravých a barevných kolekcích. A proč právě název značky PIP? Je to její dětská přezdívka. Značka byla založena v roce 2007 a od té doby sklízí samé úspěchy a prodává se v desítkách zemí světa.

Není o strohosti, ale o hravosti – značka Pip si troufá vybavit a dekorovat interiéry městských domácností i venkovských chalup, stejně jako komerční apartmány či hotelové pokoje a díky zařízení Pip jsou i jednací místnosti nebo kanceláře útulnější a příjemnější. Zkrátka Pip je luxusní mnohopatrová bonboniéra pro interiérové designéry a architekty, kde si každý najde svou oblíbenou příchuť.

Do Čech a na Slovensko jej dodává společnost Klira Bohemia s. r. o., jejíž majitelka Růžena Mimrová dodává: „V Holandsku jsme se potkali s úžasnou rodinou van Beynumových, kteří vyrábějí jedinečné povlečení v takové kvalitě, která u nás téměř nemá konkurenci. Setkali jsme se také s výrobci a návrháři porcelánu, domácích dekorací, tašek a kabelek Pip a rozhodnutí distribuovat tuto krásnou holandskou značku s duší a jiskrou bylo rychlé a jasné.“

Povlečení z bavlněného perkálu je vůbec jedinečným výrobkem na našem trhu. Je to materiál, který se zkvalitňuje praním. „Já říkám, že zraje jako víno – čím je starší, tím je jemnější, hebčí a kvalitnější,“ vysvětluje paní Mimrová a dodává, že síla vláken a hustota tkaní jsou opravdu unikátní.

Při výběru porcelánových sad a vybavení do kuchyně se zaraduje každý, kdo hledá neotřelost a hravost a kdo rád kombinuje. Cena je přijatelná, což zpravidla překvapí klienty, kteří si myslí, že jde z hlediska ceny o „high-end“ úroveň. Za vyzdvižení stojí elegantní a nadčasová kolekce Royal, barevné Royal Flower vypadají jako zámecké kousky z 18. století.

V nabídce najdete i širokou škálu dekorativních polštářů v různých tvarech, barvách i velikostech. Ty lze pak sladit s vázami, mísami i svícny. Lze vytvářet kontrasty nebo vše sladit v jednom odstínu.

K dokonalosti koupelny pak můžete využít kvalitní bavlněné froté ručníky, které jsou k dispozici ve stejných vzorech jako župany. Vhodné je doplnit koupelnu porcelánovou sadou na mýdlo a kartáček na zuby.

Interiéroví designéři a dekoratéři jsou srdečně zváni do showroomu a nabízíme jim velice výhodné finanční podmínky spolupráce:

Klira Bohemia s. r. o., Areál Armex – Hala K
Folknářská 1246/21, 405 02 Děčín II – Nové Město
Tel.: +420 602 953 213, mail: klirabohemia@gmail.com
www.klirabohemia.cz

Foto: archiv firmy