Komfortní a elegantní řešení pro moderní nábytek s velkým úložným prostorem je jednoznačně WingLine L s horním nosným a dolním vodicím profilem, které dokáže čistě mechanicky – bez elektroinstalace – samočinně otevřít velké dveře se 2 křídly. Dveřní křídla se otevírají perfektně odladěným hladkým pohybem a samočinně se aretují v plně otevřené poloze. Systém WingLine L je dimenzovaný na hmotnost křídla do 25 kg, tzn. dvoukřídlové dveře mohou mít až 50 kg. Výška dveří je max. 2400 mm, šířka jednoho křídla max. 600 mm, takže skříň se dvěma dvoukřídlovými dveřmi může být široká až 2,4 m.

Kování WingLine L lze volitelně kombinovat se dvěma variantami mechanické podpory: Push to Move pro dveře bez úchytky a Pull to Move Silent pro dveře s úchytkou.

Jaký je mezi nimi rozdíl?

V nabízeném komfortu obsluhy. Systém Push to Move zajistí, že lehkým zatlačením na křídlo se dveře bez úchytek automaticky otevřou, zavírají se potom ručně. Systém Pull to Move Silent: lehkým zatažením za úchytku pootevřete dveře a od úhlu otevření 35° se budou otvírat samočinně, do zavřené pozice dojedou tlumeně. Tyto nové a jedinečné otevírací mechanismy pro skládané dveře musí bezvadně fungovat pro každou šířku dveří a doporučenou hmotnost, proto se vyrábějí ve třech výkonnostních třídách: pro lehké, střední a těžké dveře.

Plné otevření široké skříně umožňuje ničím nerušený takřka panoramatický pohled na celý úložný prostor. Minimální přesah otevřených dveří do světlé šířky také umožňuje efektivní využití prostoru vnitřními zásuvkami.

Kování WingLine L pro velké skládané dveře má promyšlené konstrukční prvky, montáž proto snadno zvládne jediná osoba bez pomocníků. Inteligentní montážní příslušenství usnadňuje sestavení celé skříně a montáž dveří se provádí bez nářadí. Kování je vhodné nejen pro šatní skříně, ale také do kuchyňských horních skříněk nebo kancelářských sestav.