Umíte si představit, že si ruce umyjete pomocí papíru anebo že namísto sprchování se jen utřete? Asi těžko. Čistota bez použití vody jednoduše neexistuje. Voda se stala nenahraditelnou součástí každodenní osobní hygieny. To jsou důvody, proč se stále více lidí nadchne pro přirozenou a blahodárnou hygienu také po použití toalety.

A tak podobně jako se každodenní sprchování stalo standardem, společnost Geberit by ráda přispěla k takovéto změně i v oblasti hygieny. Sprchovací WC Geberit AquaClean představuje ideální kombinaci standardní toalety a bidetu. Toto řešení šetří cenný prostor v koupelně, protože nezabírá více místa než běžné toalety, působí elegantně a zároveň je jeho používání jednoduché a pohodlné.

Novinkou roku 2019 je sprchovací WC Geberit AquaClean Sela z dílny průmyslového designéra Christopha Behlinga, představené na veletrhu ISH ve Frankfurtu. Do prodeje bylo uvedeno v dubnu 2019.

Prostřednictvím tohoto modelu rozšiřuje Geberit sortiment sprchovacích WC AquaClean o designově orientovaný model, který se hodí téměř do každé koupelny a přitom na pohled vůbec nevzbuzuje dojem sprchovacího WC. Elegantní sprchovací WC Geberit AquaClean Sela má velmi jednoduché, a hlavně intuitivní funkce.

TECHNOLOGIE SPRCHY WHIRLSPRAY

Technologie sprchování WhirlSpray zabezpečuje důkladnou a zároveň úspornou očistu vodou. Sprchovací proud je zjemněný dynamickým promícháváním vzduchu. Pomocí dálkového ovládání je možné nastavit polohu ramene sprchovacího proudu v pěti stupních intenzity. Přesně podle osobních preferencí. Zároveň je možné aktivovat oscilační funkci sprchování pro ještě důkladnější očištění.

SAMOSTATNÁ DÁMSKÁ SPRCHA

Jemná dámská sprcha ukrytá v rameni sprchy zabezpečí dokonalou, ale zároveň příjemnou očistu vodou. Skrytá v rameni je hlavice sprchy hygienicky chráněná po dobu nepoužívání. Před každým použitím a po něm se obě sprchovací hlavice propláchnou proudem čisté vody.

Krátký film na stránkách www.geberit-aquaclean.cz/sela jasně ukazuje, jak se sprchovací WC Geberit AquaClean Sela ovládá.