Na začátku letošního roku představil Kronospan na českém trhu zbrusu novou Kronodesign Globální kolekci 2023–2027. Kolekce obsahuje nové dekory i struktury. Velkou novinkou, kterou si Kronospan s novou kolekcí pro svoje zákazníky připravil, jsou rovněž české názvy dekorů, které budou uváděny společně s anglickými názvy.

Úplně nová je v nabídce dekorů řada Harmony, která nabízí dřevodekory s embosovanou strukturou synchropor. Jedná se o strukturu, která dokonale ladí s kresbou dřeva. Harmony nabízí pět odstínů Dubu Hudson s označením struktury HU a čtyři odstíny Kaštanu Arvadonna se strukturou AD.

Další dvě nové povrchové struktury, které v rámci Globální kolekce nově představujeme, jsou RW a PN. Dřevodekory se strukturou RW jsou výrazné díky kombinaci matných a lesklých ploch a reprezentují je odstíny dřevodekorů Barokního Dubu, Stříbrného Dubu, Ořechu Franklin a také Jasan Kala. Strukturu PN mají dekory křížově tkaných textilií, kamene a mramoru. A velmi příjemná je i nabídka těchto struktur a dekorů pro použití jak na vodorovné, tak na svislé plochy. Dekory jsou označeny značkou Top&Front.

Do Globální kolekce si našly cestu samozřejmě i nové barvy, které celou kolekci rozzářily. Odstíny žluté, modré, zelené, červené, ale i stálice v trendy barvách – šedé, pozvednou kombinace ostatních dekorů nebo mohou být naopak hlavním designovým prvkem. Široká paleta barev nabízí řešení pro každý interiér.

Také v nabídce pracovních desek s ABS hranou najdeme 17 nových trendy dekorů. Pozadu nejsou ani atraktivní pracovní desky z interiérového kompaktu pod označením Slim line, které přinášejí 9 nových dekorů.

A jaká je tedy nová Globální kolekce Origin Stories Trends?

Třemi slovy – trendy, rozmanitá, komplexní.

www.kronospan.cz
Foto: archiv firmy