Na veletrhu Interzum nechyběla ani česká výrobní společnost Hranipex, jemž heslem bylo „Užít si komfort naplno“. Stánek se totiž nesl v duchu osobní péče a perfektního servisu, což je přesná paralela k tomu, co Hranipex běžně nabízí svým zákazníkům v oboru olepování nábytkových dílců.

A co přesně společnost Hranipex nabízí? Jsou to hrany, jsou to tedy detaily nábytku, na kterých vždy záleží. Bez perfektní hrany by nábytek nikdy nebyl dokonalý. Jen kvalitní, bezvadně barevně sladěná hrana se stejnou povrchovou strukturou jako deska totiž zajistí perfektní vzhled nové kuchyně či jiných kusů nábytku. Případně lze odvážně kombinovat barevné hrany s nejrůznějšími dekory desek. To bylo i k vidění přímo v expozici – stánek byl totiž dekorován březovými překližkami ohraněnými různě barevnými ABS hranami. Tento prvek nešlo přehlédnout a stal se častým fototerčem návštěvníků Interzumu.

Při výrobě nábytku však nejde jen o výběr hrany, důležitá je také kvalita opracování. Když nebude hrana na nábytek nalepená dobře nebo bude mít širokou spáru, která se bude špinit, bude po designu. Není tedy důležitá jen hrana, správné lepidlo a potřebné čističe. Dokonalost spočívá ve znalostech, zkušenostech a schopnosti správně nastavit olepovací proces.

Co dělá Hranipex jinak?

Hranipex má největší síť zkušených odborníků, kteří dnes a denně navštěvují výrobce nábytku od malých po velké. Přímo v dílnách tak mohou asistovat truhlářům, probrat možnosti zkvalitnění výroby či vyřešit aktuální i dlouhodobé problémy. Společnost poskytuje kompletní servis v oblasti olepování nábytkových dílců.

A kdo je Hranipex?

Tradiční český výrobce nábytkových hran s dvaceti šesti lety zkušeností dodává vše, co je potřeba k perfektnímu olepení řezaných desek. Díky dokonalým hranám, specializovaným lepidlům a kvalitním čističům vám může každý dobrý truhlář vyrobit designový nábytek, který splňuje světové standardy kvality a posouvá výrobce k profesionalitě. Původně rodinná firma má nyní 12 poboček po celé Evropě a exportní oddělení, které dodává do více než 60 zemí světa.

www.hranipex.cz