Trend v sekci vaření:
Indukční varné desky jsou nejvýkonnějším a nejefektivnějším pomocníkem při vaření. Naše prababičky se učily vařit na dřevě, uhlí a koksu. Prakticky nebylo možné nijak regulovat teplotu plotny, která ohřívala hrnec. A dnes? Nový, neviditelný indukční systém vaření, viditelný pouze v případě potřeby.

Představujeme první pracovní desku se 100% neviditelnou integrovanou indukcí.

VAŘENÍ Surface Prime nabízí nejlepší kvalitu spolu s pokročilým designem, který se perfektně hodí do každéhoprostoru.

Je tam, ale nemůžete to vidět! To, co vypadá jako jednoduchá pracovní deska, ve skutečnosti ukrývá integrovaný indukční varný systém. Je to dokonalá směs designu a technologie. Cooking Surface Prime spojuje estetiku velkých keramických desek s inovativní technologií, která činí tradiční způsoby vaření zastaralými.

Indukční systém integrovaný do pracovní desky přenáší teplo přímo do nádobí bez zahřívání povrchu, což znamená, že vaří rychleji než na plynovém sporáku a zároveň šetří energii. Navíc je tento systém skvělý na údržbu varné desky.

Indukční varné desky odpovídají současným nárokům na ekologii, úsporu energií i bezpečnost. Nechybí intuitivní ovládání, ovládání přes aplikaci a přizpůsobené nádobí.

Když se zrovna nevaří, lze kuchyňskou desku použít k jiným účelům – například na krájení atd.

Proveďte revoluci v kuchyni svých klientů a vytvořte jim jedinečné prostředí, kde mohou využít každý centimetr a přeměnit svou kuchyni na všestranný a multifunkční prostor.

Exkluzivně zpracovává pro CZ a SK
Polyston s. r. o.
www.polyston.sk

Výrobce:
COOKING Surface Prime, a brand of ARBE Stolanic S.L. with license of use to ABK GROUP S.p.A.
Pokud vás tento revoluční systém zajímá ještě více, můžete se informovat na marketing@polyston.sk

Foto: archiv firmy ABK Group