Na konferenci INTERIÉRY, která se koná ve čtvrtek 2. listopadu v Brně, je k vidění speciální platforma pro vzájemné kontaktování designérů s výrobci produktů pro interiéry. Oblíbené místo plné informací a vzorků je nedílnou součástí konference už od začátku. Jak říká zakladatelka konference Iva Bastlová „Navrhujeme přeci reálné předměty, měli bychom se setkávat stále ještě v reálném prostředí.“

Každá firma na mini veletrhu má k dispozici prostor se stolečkem a absolutní volnost v tom, jakým způsobem chce oslovit návštěvníky. Designéři mohou očekávat ukázky plošného materiálu pro výrobu nábytku, stěrky a mozaiky na zdi. Dále textilní metráž a výrobky do ložnice, také úchytky a LED systémy pro nábytek a interiér. Součástí přípravy firem jsou samozřejmě katalogy a vzorníky pro zájemce.

Tato část konference podporuje aktivní interakci a výměnu zkušeností, což z ní činí neocenitelný zdroj inspirace a nových obchodních příležitostí. Architekti a designéři si tak v jeden den rozšíří obzory o množství témat. Nejen těch, co mohou implementovat do vývoje svých návrhů a přístupu, ale také o reálné materiály s cenami a dostupností, které lze hned začít používat v realizacích. To vše je klíčové pro budování obchodních vztahů a nalezení vhodných partnerů pro další interiérové projekty.

Na mini veletrhu se pravidelně objevují i na novinky na trhu. Jejich znalost přináší i konkurenční výhodu, designéři je mohou svým klientům nabídnout jako první. Přidejte se mezi návštěvníky i vy a zažijte mumraj mini veletrhu při pauzách mezi přednáškami.

POZOR: registrace na konferenci je nutná předem, nejpozději do 31.10.2023