REHAU rozšiřuje oblíbený skleněný vzhled RAUVISIO crystal o nový, zajímavý prvek s elegantním hloubkovým efektem. Nová Deep Collection tak dodává matným povrchům novou dimenzi hloubky v prostoru. Díky široké škále barev od světlých odstínů až po temný antracit působí RAUVISIO crystal Deep kultivovaně a zároveň je zdrženlivě elegantní. Kolekce Deep umožňuje vytvářet silné kontrasty v urbanistickém prostředí a zároveň se umí citlivě přizpůsobit celkové architektuře. Kombinace skla a kovu vytváří nevídané synergické efekty.

Perfektně se hodí ke každému interiérovému stylu.

Nová Deep Collection představuje RAUVISIO crystal jako inovativní prvek v interiérovém designu. Objevením další dimenze hladkých povrchů otevírá tato barevná kolekce designérům po celém světě nové možnosti interiérové kreativity. Kolekce je inspirována fascinující hloubkou oceánu a nábytek jakoby ožívá díky světelným efektům hlubokého matu v závislosti na dopadu světla, což naplňuje místnost velmi zvláštní náladou. Ať už jako výrazný kontrastní prvek, nebo střídmě a elegantně v souhře s jinými povrchy – RAUVISIO crystal Deep vždy harmonicky zapadá do celkového konceptu. Nadčasová kolekce obsahuje sedm působivých dekorů. Lze je skvěle kombinovat jak mezi sebou navzájem, tak s dalšími kolekcemi REHAU, ale také s přírodními materiály, jako je dřevo nebo kámen.

Myšlenka designového propojení určuje celou práci na kolekcích společnosti REHAU a důsledně se uplatňuje při uvádění všech výrobků na trh. Kolekci Deep tak doplňuje možnost produktové kombinace s odpovídajícími roletovými systémy a hranami. V oblasti roletových systémů navazuje řada RAUVOLET crystal-line pro opticky jednolitý čelní vzhled. Pro řešení čelních ploch úložných prostor v interiéru je k dispozici kompletní kolekce RAUVISIO crystal Deep Collection také jako nábytkový roletkový systém RAUVOLET crystal-line s možností dodání od 1 ks. Další součástí kolekce je hrana. Společnost REHAU vyvinula před více než 50 lety inovativní řešení nábytkových hran RAUKANTEX, díky kterému se stala důvěryhodným partnerem v nábytkářském průmyslu.

Nábytkové hrany – RAUKANTEX pro – spojují plošné materiály a hrany beze spár a vytvářejí tak vzhledově jednolité funkční komponenty. Hrany RAUKANTEX jsou k dispozici ve všech barvách a formátech RAUVISIO crystal Deep – pro vytvoření harmonického, monolitického vzhledu s tajemným efektem nekonečné hloubky oceánu.

Výhody při zpracování a použití

RAUVISIO crystal je také nazýván „sklem pro truhláře“, protože kombinuje ušlechtilý, univerzální vzhled skla s vynikajícími vlastnostmi sklolaminátu při zpracování a použití. Kolekci RAUVISIO crystal Deep lze zpracovávat běžnými truhlářskými nástroji, dává designérovi absolutní volnost v použití v interiéru. Materiál při každodenním používání zaujme stabilitou, pevností, snadno se čistí a je mimořádně odolný proti rozbití a poškrábání.

Dekory nové kolekce RAUVISIO crystal Deep jsou k dispozici jako zalisované desky v rozměru 2800×1300×19 mm a jako tenké panely v rozměru 2800×1300×4 mm.

Rodina RAUVISIO crystal se dále rozrůstá

Další tři kolekce sklolaminátů RAUVISIO crystal od společnosti REHAU jsou inspirovány novými trendy a myšlenkami. V kolekci Pure jsou a postupně budou začleněny nadčasové, stylově jednoduché dekory. Živé přírodní dekory jsou součástí kolekce Strong. Kolekce Dynamic je směrována jako standardní program jasných akcentních barev. Ti, kteří v této nabídce ještě nenajdou to, co hledají, si mohou u společnosti REHAU zadat individuální požadavek. Společnost REHAU má možnost přizpůsobit sklolaminát 100% přesně individuální specifikaci na základě odstínů RAL, a to ve vysokém lesku či matu. Nabídku doplňují i další služby. Zákazníci si například mohou pomocí konfigurátoru povrchů objednat na míru čelní plochy a dvířka již od jednoho kusu s odpovídající hranou navíc zcela v bezespárovém spojení nábytkové hrany a desky.

Více informací o kolekcích RAUVISIO s přehledem dostupných dekorů najdete na www.rehau.com/cz-cs/rauvisio-crystal-deep.

Foto: archiv firmy