Začátek roku byl v nábytkářském odvětví ve znamení Hausmesse společnosti Kronospan. Této akce se během 4 dnů zúčastnilo z celé České republiky přes 1400 osob, které si prohlédly novou trendovou kolekci „City Vibes“.

Návštěvníci měli příležitost prohlédnout si nové dekory na vzorcích ve velké ploše a také na expozici, kde byly dekory použité již na konkrétním výrobku. Expozice měla název „výlet do metropole“ a vycházela z názvu nové trendové kolekce „City Vibes“- volně přeloženo vibrace velkoměsta.

Skládala se ze čtyř kójí a barevně byla velmi pestrá.

První kóje byla inspirována butikem a zde byly k vidění dekory Gold Harbor Oak, Iron Flow a Concrete Flow. Výraznou barevnost dodával laminát Ocean, který byl použitý na podlaze.

Druhá kóje se nesla v duchu muzejní výstavy, kde byl použit jako základ velmi neutrální dekor Silk Flow doplněný o Fossil Evoke Oak. Celá expozice byla okořeněna laminátem z globální kolekce Ceramic Red.

Třetí část expozice byla navržena jako přímořský Aperol bar, kde zadní část tvořily dekory White a Gray Andromeda a pult byl vytvořen z Cream Navona a Cloud Nebula. Právě dekor Cloud Nebula považuje designérka a autorka celé expozice Iva Bastlová za jeden z nejlepších.

Poslední částí expozice byla recepce luxusního hotelu. Zde byl pult vyroben z Noir Deluxe a stěny z Cognac Castello Oak a Rusty Flow. Dojem noblesy a luxusu dodal zlatý Brushed Gold.

Trendová kolekce 2020/2021 obsahuje 34 nových dekorů a 4 zcela nové struktury.

Do nabídky laminovaných desek přibývá 18 nových dekorů a celkový počet dekorů tak vzrostl ze 135 na 153. Najdete zde 11 nových dekorů dubu, 2 nové dekory jilmu a inovativní mix cementu a kovu s názvem „Flow“ v 5 dekorech s novou strukturou „Rust“, která je v reálu velmi atraktivní.

V pracovních deskách se objevuje 16 nových dekorů v 6 strukturách. Novinky očekávejte jak v pracovních deskách s postformingovou hranou tak s rovnou ABS hranou. Rozšířena je i řada 12 mm kompaktních desek SLIM LINE. Celkový počet SLIME LINE desek stoupl tedy na 9.

Navíc letos jihlavský závod společnosti Kronospan oslavi 25. let působení v České republice.

Video z této úspěšné akce najdete zde

Veškeré dekory si můžete prohlédnout i stáhnout na www. kronospan-express.com