Na virtuálním veletrhu Interzum nechyběla značka Blum, která zde prezentovala řadu konceptů, které budou postupně přicházet na trh v následujících třech letech.

Tím hlavním a v praxi skvěle využitelným je REVEGO, jež představuje řešení pro flexibilní využití prostoru.

Důvodem je, že stále více lidí kombinuje své kuchyňské, jídelní, obývací a pracovní prostory do jednoho moderního otevřeného prostoru. Pocket systémy od společnosti Blum otevírají zcela nové příležitosti pro navrhování nábytku. Jde o možnost rychle otevřít prostor, když jej potřebujete, a jednoduše jej znovu uzavřít. Vhodné jsou pro uspořádání velkých i malých místností. Tato nová produktová kategorie se vyznačuje snadným používáním, které je synonymem společnosti Blum: s technologií pohybu TIP-ON lze dveře otevřít jedním dotykem a celé je zasunout do kapsy. Po zavření pak dveře nábytkové celky zcela zakryjí, takže REVEGO je ideálním řešením pro multifunkční využití prostoru.

Mezi další produkty patří skrytý výklop AVENTOS HKi. Konstrukce výklopu umožňuje plnou integraci do boku skříně s tloušťkou boků 16 mm nebo více. Do skříněk tak lze instalovat výklopy, aniž by došlo ke ztrátě úložného prostoru. Další předností je skutečnost, že plně integrovaný výklop nijak nenaruší vzhled prostoru skříňky. Ať už v kuchyni, nebo v obývacím pokoji, nejtenčí výklopný systém Blum je ideálním řešením pro jakýkoli obytný prostor.

Protože tmavé materiály jsou na nábytku stále více oblíbené, rozšířila v souladu s tímto trendem firma Blum svou nabídku kování. Řada výklopných systémů AVENTOS nabízí krytky v tmavě šedé barvě. Rozšiřuje se sortiment závěsů CLIP top BLUMOTION v barvě černá onyx. A výsuvy LEGRABOX v matné černé barvě dodávají spodním skříňkám temnou eleganci.

Vize firmy Blum směřují také k tématu inteligentní domácnosti. V důsledku digitalizace všech oblastí života Blum ukazuje, jak nábytek, který je připojen k webu a má napájecí zdroj, v budoucnu přidá na pohodlí domova něco navíc. Představuje budoucí koncept pomocí modulární infrastruktury, která umožňuje dodávku elektřiny do nábytku. Chytře navržené a snadno integrované řešení funguje jako základ pro budoucí elektronické a chytré aplikace – ať už s hlasovým ovládáním, nebo jako základ pro domácí automatizaci.