Na trhu nábytku a interiérů patří kvalita grafického zpracování nabídky ke klíčovým atributům úspěchu. Každý nabízený nábytkářský produkt dobře odprezentuje a prodá kvalitní vizualizace, přehledně a kultivovaně zpracovaná cenová nabídka je samozřejmostí. Zákazník dnes již standardně od dodavatele návrhu interiéru očekává kompletní nabídku včetně fotorealistického výstupu. Srozumitelná forma vizualizací pomáhá zpřehlednit navrhovanou investici a tím urychlit rozhodovací proces.

V řadě významných výběrových řízení na dodávku interiérů je vizualizace častou podmínkou. Ve společnosti ŠPINAR – software připravují pro své uživatele nástroje DAEX s grafickým motorem TurboCAD, aby mohli své nabídky předkládat svým zákazníkům kvalitně a v přijatelném časovém období. Důležité také je, že informace z obchodu mají návaznost na výrobu a strojní zařízení (optimalizace nářezových plánů pro pily, čárové kódy s programy pro CNC, nesting, operace pro jednotlivá pracoviště, návaznosti na sklady a účetní programy atd.

Návrhy nábytku a interiérů, příprava výrobních výkresů a dalších výstupů na počítači patří dnes ke standardům i u menších truhlářských firem a nákup programu je jedním z důležitých kroků v rozvoji technologií firem. Cílem programového řešení DAEX je uživatelům zjednodušit a zautomatizovat rutinní a méně kreativní část jejich práce, aby nemuseli přepisovat již jednou definovaná data a tím se snížila chybovost a zvýšila rychlost předání informací v celém náročném obchodním a výrobním procesu a navíc aby celá technologie nevyžadovala vysoké pořizovací a udržovací náklady.


Mezi největší výhody programu DAEX patří jeho kvalitní grafika založená na programu TurboCAD, který se prodává v miliónech licencí na světovém trhu, propracovaná provázanost mezi 3D modelem, vizualizací, výrobní výkresovou dokumentací, montážními návody, cenotvorbou, obchodem (nabídky/objednávky/sklady) a výrobou. Součástí programu DAEX je i výrobní modul, který plynule navazuje na obchodní data a umožňuje export vhodných formátů dat do pil, CNC a automatizovaných skladů. DAEX díky dobrému poměru výkon/cena patří mezi nejrozšířenější programy na našem trhu a v jeho odlehčené verzi se postupně uplatňuje i v zahraničí, zejména v USA, Jižní Americe, Austrálii, JAR a Evropě.

Bližší informace k uvedeným programům lze získat na internetu www.daex.cz nebo přímo ve firmě ŠPINAR – software, která nabízí k programům individuální prezentace.

info@spinar.cz
www.spinar.cz
Tel.: 543 236 223