Stále více zákazníků touží po originálním interiérovém vybavení a využívají k naší radosti služeb bytových designérů a realizace nábytku na zakázku u českých výrobců.

Někdy se však může stát, že nábytek nesplňuje kýžená vizuální očekávání. To může být způsobeno dvěma faktory. Prvním z nich je výběr fádních a nudných dekorů, ze kterých je sice vyroben nábytek na míru, ale „wow“ efekt chybí. Pak je třeba přidat do interiéru další doplňky, které prostor zvýrazní a celek mohou výrazně prodražit.


Také se stává (druhý faktor), že truhláři dekor při výrobě pozmění, protože prostě používají „své oblíbené dekory“, ze kterých vyrábí nábytek stále dokola. Zákazníkovi tyto vzory nabídnou a doporučí, a tak jsou zakázkové kuchyně místo originálních sestav jedna jako druhá přes „kopírák“.

Jak docílit „wow“ efektu a zaručit, že výrobce dekory zachová?

Zvolit originální materiál, který nemá na trhu svou kopii!
Z čeho tedy vybírat? Na trh nyní přichází nová kolekce lamino desek SM’art, která je pro dosažení kýženého efektu za příznivých finančních podmínek ideální.

Jak s kolekcí pracovat a na co vše ji lze využít?

Výhodou této kolekce je, že její dekory jsou dobře kombinovatelné mezi sebou a současně i s ostatními dekory od jiných dodavatelů. Výrazné dekory tak lze použít jako doplněk do neutrálních sestav či na solitér a celek posunout o několik řádů výš. O tuto aplikaci si vyloženě říká řada Aniline, která velmi věrohodně imituje výrazně lazurované dýhy. Tyto barevně dominantní dekory lze kombinovat s téměř jakýmikoli dekory dřeva či neutrálními uni barvami. Hodí se do soukromých i veřejných interiérů, a díky nim opravdu vytvoříte zcela originální interiérový prvek za běžnou cenu.

V kolekci však nalezneme i méně výrazné, o to více rafinované vzory, ze kterých lze zrealizovat buď celé nábytkové sestavy, nebo dokonce celé interiéry. Za zmínku stojí imitace kamene, betonu a jiné textury, které u jiných dodavatelů lamino materiálů opravdu nenajdete. Pomocí nich lze například originálně vybavit celou restauraci, bar či jiný reprezentativní interiér. Použití do moderních a trendových privátních prostor je jasnou volbou. Opomenout nesmíme ani řadu dřevodekorů Manhattan, která má velmi sofistikovanou texturu a díky ní je opravdu velmi věrohodná. Však ocenění Interzum Award 2019 v kategorii High Product Quality nezískala jen tak.
Tvorba s touto kolekcí je tedy díky vizuálně zajímavým dekorům velmi efektní a současně i efektivní, protože lamino desky patří mezi jedny z finančně nejdostupnějších materiálů.
A pokud chcete dosáhnout opravdu zajímavého detailu, stačí použít kontrastní hranu. Výsledkem budete sami překvapeni.
Zaujměte, kombinujte a tvořte! Kolekce SM’art je k tomu jasně určena.
Italskou kolekci lamino desek výhradně dodává do ČR společnost Démos Trade.
www.demos-trade.com