Jeden z vizuálně nejpůsobivějších stánků na veletrhu Interzum měla jednoznačně značka Abet Laminati. Není se ani co divit, protože expozici pro ni navrhla známá italská designérka Paola Navone, se kterou firma spolupracuje více než třicet let.

Na expozici se prezentovala nová kolekce pro nadcházející období 2019–2021, ve které jsou ukázány nové dekorativní možnosti, a to díky mnoha novým odstínům a texturám. Jednotlivé materiály byly použité ve velkých boxech – malých scénách, a čekaly jen na to, aby je návštěvníci objevili a dotkli se jich. Nešlo totiž pouze o vizuální, ale také o pocitový dojem. Jednotlivé scény vyprávěly příběh světových dějin, a to prostřednictvím barev a vzorů, které společnost Abet Laminati vyrábí. Tyto nečekané a malé světy byly fantastickou cestou po celá desetiletí napříč kontinenty. Vyprávěl se zde příběh o severu, západu, jihu
a východu světa.

Výstavní prostor byl vytvořen z kompozitních panelů Metalleido s matnými a elegantními dekory POLARIS. Dále byla k vidění novinka DIPLOS: nové italské designové řešení společností Abet Laminati a SAIB. Společnost SAIB využívá udržitelnou technologii 100% recyklovaného dřeva pro výrobu své dřevotřísky. Kolekce DIPLOS obsahuje materiály HPL+MFC+ABS, vše ve stejných dekorech, a tak je velmi snadné sladit veškeré používané materiály.

Další novinkou je technologie SlidingCore, výrobní technika kombinující lisování a zahřívání HPL kompaktních desek. Tato technika dovoluje firmě Abet Laminati ohýbat (postformovat) kompaktní HPL desky do různých tvarů. V neposlední řadě byla představena nová struktura Ostuni.

K expozici není co dodat, přesvědčte se sami na fotografiích.

Abet Laminati výhradně dodává do ČR a SR společnost RETA CZ a. s.
www.reta.cz