Společnost Hranipex prezentovala na veletrhu Interzum široké portfolio svých produktů a služe b a zaznamenala zde velký úspěch. Firma zde představila všechny své dosavadní produktové oblasti, včetně novinek, tedy nábytkové hrany, čističe a lepidla, ale zejména zcela novou produktovou skupinu – nábytkové kování.

Prezentace hran byla koncipována především jako dekorativní, kompozice ze vzorků hran inspirovaná logem společnosti tvořila nástěnný doplněk stánku. Zvláštní důraz byl kladen na kolekce hran s povrchem Softmat, které se vyznačují nejen perfektně zpracovaným dekorem, ale i povrchem, který přináší jak vizuální, tak i skvělý taktilní dojem z ukončené desky.

Portfoliu lepidel a čističů byl věnován samostatný prostor, opět zpracovaný na základě inspirace logem společnosti a jednotliví zástupci produktových skupin reprezentovali šířku portfoli a, která pokrývá celou výrobu nábytku i další procesy, jako je montáž a lepení dalších materiálů. Jednou ze stálic sortimentu byly nábytkové čističe Hraniclean 08, určený i pro citlivé povrchy, a silný Hraniclean 01, které byly využity nejen jako exponáty, ale i v průběhu montáže a údržby stánku.

Největší novinkou tohoto veletrhu bylo však představení nové produktové skupiny, kompletního portfolia nábytkového kování a vlastní značky RIEX. Prvky kování byly použity jak tradičně ve formě funkčního nábytku, tak ve formě dekorační, ve formě obrazců na stěnách. Šatní skříň kompletně vybavená řešením pro úložné prostory a doplňky mohla přinést inspiraci a poukazovala na funkčnost jednotlivých prvků. Kuchyň i potravinová skříň byly osazeny celou škálou nábytkových výsuvů a závěsů, prezentovala osvětlení i další prvky vybavení. Úchytky a knopky z řady RIEXTOUCH, byly skryté ve vysouvacích panelech a mohly zaujmout pozornost návštěvníků jak řešením prezentace, tak svým inspirativním uspořádáním.

Kromě inovativního portfolia produktů přitahoval stánek Hranipexu také pozornost svým designem, použitím řady přírodních materiálů a světlým interiérem s množstvím prvků z masivního dřeva vyvolával pocit domáckého prostředím.

Členění stánku nabízelo několik různých tematicky laděných sekcí a zákoutí. Věříme, že do jisté míry bylo inspirativní pro návštěvníky z řad designérů, kteří nás často oslovovali s dotazy na použitý materiál nebo nábytek. Stánek byl oživen i službami profesionálního baristy, který přispíval k příjemné atmosféře.

Prezentace Hranipexu na mezinárodním veletrhu byla úspěšná a potvrdila silnou pozici společnosti nejen na klasickém oborovém trhu, ale i progresivní rozvoj v oblasti materiálů pro výrobu nábytku v podobě kompletní nabídky nábytkového kování.

Nové kolekce a produkty zaujaly zákazníky a design stánku přilákal pozornost. Hranipex tak zůstává nezbytnou volbou pro profesionály v nábytkářském průmyslu.

www.hranipex.cz
Foto: archiv firmy