Současná situace neumožňuje osobní setkání se zákazníky na jednom z největších veletrhů naší branže v Kolíně nad Rýnem, na Interzumu. Společnost Hettich proto bude všechny novinky, inovace a inspirace sdílet v online prostoru. Profesionálové z oboru si mohou bez stresu důkladně prohlédnout nové nápady a koncepty se zaměřením na tři hlavní megatrendy: urbanizace, individualizace a nový styl práce – to vše bez náročného cestování, z pohodlí domova nebo z kanceláře. Stačí se zaregistrovat na portálu xdays.hettich.com.

Hettich na jaře 2021 představí svěží a kreativní řešení pro lepší design, více funkcí a vyšší komfort v malých i velkých interiérech, pro flexibilní bydlení na malé ploše, pro práci v home office, pro prodejny a hotely. Výrobci nábytku, architekti, designéři i distributoři kování získají informace o nových řešeních, díky kterým mohou úspěšně reagovat na měnící se potřeby zákazníků.

Kompletní obsah webu Xdays bude pouze pro registrované účastníky z řad odborné veřejnosti.

Všechna témata HettichXperiencedays a ukázky inspirujících řešení můžete zažít online na portálu xdays.hettich.com. Každý zaregistrovaný návštěvník získá přístup ke kompletnímu obsahu v angličtině či němčině společně s česky dabovanými videi a dalšími podklady pro svou práci. Virtuálně se podíváte do centrálního showroomu jednoho z největších výrobců nábytkového kování: Hettich Forum je místo, které rozhodně stojí za návštěvu.

Let‘s move markets!

Motto HettichXperiencedays 2021 je pro všechny partnery společnosti Hettich: dejme do pohybu trhy na celém světě s pomocí našich nápaditých řešení pro nejrůznější interiéry.

Firma Hettich se letošního veletrhu Interzum zúčastní digitálně v rámci „Interzum@home“. Všichni ve společnosti Hettich doufají, že v roce 2023 bude opět umožněno konání klasické výstavy za lepších podmínek.

xdays.hettich.com