Návrat zapomenuté krásy.

Tak by se dal nazvat trend využití tapet v interiéru za posledních několik let. Tapety se však vrátily v inovativní podobě, která přinesla i řadu inovací a otevřela dveře kreativitě bytovým designerům.

Proč tento trend otevřel dveře kreativitě?

Odpověď je jednoduchá. Díky moderní technologii došlo, jako je tomu u mnoha dalších odvětví, k velké technologické změně. Když totiž zamýšlíte dát do projektu tapetu přímo vámi navrženým či vybraným vzorem, tak máte absolutní jistotu, že to lze opravdu vyrobit v nejvyšší možné kvalitě motivu (samozřejmě pokud kvalitní motiv máte). Motiv však nemusí být jen na tapetě, lze ho aplikovat například na nástěnné hodiny, výřez dát na digitálně tištěný obraz apod.

Důraz na ekologii v celém výrobním procesu

Slovo v dnešní době často skloňované není ani v tomto odvětví výjimkou. Začněme u materiálů, kdy velkou část portfolia LizArt tvoří EKO tapety bez PVC či tapety nesoucí známý certifikát FSC, kde dřevo na výrobu tapety pochází z odpovědných zdrojů.

Specialitou výrobce tapet LizArt jsou pak Spray&Up tapety, které jsou unikátní svým způsobem lepení. V tomto případě nepotřebujete žádné speciální lepidlo, které je často neekologické, ale stačí zeď nastříkat vodou, tapetu přiložit a ona se díky své samolepící vrstvě přichytí.

Výjimkou není ani samotný tisk, tiskárny LizARt od firmy HP využívají ekologické latexové barvy s certifikáty GreenGuard a GreenGuard Gold. Tyto certifikáty deklarují co nejnižší chemické emise během tisku a po něm, proto jsou také zdravotně nezávadné.

Co materiál, to unikát

Chcete do projektu hladký vodou omyvatelný povrch nebo strukturovaný s vysokou pevností?

Nejen tyto jsou součástí nabídky, ale desítky dalších materiálů, které odebíráme jen od evropských dodavatelů. Vzorník materiálů, který je dostupný na webu (https://www.lizart-design.cz/materialy-na-tapety) vám přiblíží do jakých konkrétních prostor se daný materiál ideálně hodí, ať už jde o historickou zástavbu či dětský pokoj.

Instalace s maximální precizností

Důležité je zdůraznit, že kromě samotné výroby, je u tapety zásadní také kvalita instalace. U tapet tištěných digitálně doporučujeme instalaci od profesionálů, aby vše dopadlo dle vašich představ. Tuto službu nabízíme s garantovanou zárukou.

Jak postupovat při návrhu?

Proces není složití. Stačí vybrat materiál, motiv a znát přesný rozměr. Motiv lze vybírat i na fotobankách jako je například Shutterstock, Adobestock nebo Patterndesign.

Tyto informace pak stačí zaslat pomocí poptávkového formuláře na našem webu www.lizart-design.cz nebo mailem na info@lizart.cz.
Ze společnosti LizArt se do 24 hodin ozvou s cenovou nabídkou a případně poradí, jaký materiál zvolit.

O LizArt
Výroba disponuje nejmodernějšími tiskovými technologie na světě, proto zaručuje nejlepší možný výsledek. V oboru polygrafie se profesionálové pohybují více než 15 let!
Nabízí také výběr motivů, které jsou bezplatně k dispozici pro tisk. Ty jsou dostupné přímo webu:
https://www.lizart-design.cz/patterny-motivy-na-tapety