Od ledna běží projekt Dekor měsíce, který spustila značka Kronospan. Jeho cílem je nejen ukázat různé kombinace dekorů v konkrétních interiérech, inspirovat výrobce nábytku a koncové klienty, ale také ukázat dekory ve velké ploše.

Každý měsíc vás tak čeká ukázkový projekt s vybraným dekorem, který byste možná v dekorové knize přehlédli – a přitom je v reálu zajímavý a má mnohá uplatnění.

Hledáte do projektu barevně neutrální dekor dřeva s výraznější kresbou, který použijete na velké plochy? V tom případě se detailně podívejte na K365 PW Cost Evoke Oak, který je moderní a současně nadčasový. Není nudný, ale ani vás neomrzí. Skvěle se hodí jak do klasicky zařízených interiérů, tak do moderních i rustikální stylů. V našem případě jsme k němu přidali moderní matnou červenou K098 SU Ceramic Red. Toto duo tvoří domin antu ukázkové předsíně v únorovém dekoru měsíce.


Ubíjejí vaši kreativitu požadavky na bílé kuchyně ve skandinávském stylu? Zkuste přidat ke dřevodekoru K021 SN Barley Blackwood odstín K097 SU Dust Blue a použít na pracovní a obkladovou desku dekor K369 PH Cloud Nebula. Ve velké ploše tento zajímavý dekor teprve vynikne a jeho jemné žilkování bude dobře ladit s tlumenou modrozelenou barvou. Tato kombinace sklidila v lednu velké ohlasy!


Máte to štěstí, že tvoříte koupelnu v námořnickém stylu? V tom případě se podívejte na dekor K015 PW Vintage Marine Wood, který je do těchto prostor přímo stvořený. K němu pak můžete jako my přidat modrý odstín K099 SU Midnight Blue a pak jen vybrat doplňky v požadovaném stylu a provedení! A nezapomeňte – do koupelny volte raději lamináty (HPL), které jsou oproti laminu odolnější.

Více inspirace k těmto dekorům najdete na videu:

Nebo na webu www.kronospan-express.com