Odpověď je velmi jednoduchá!

Jedná se o počáteční písmena Scratch-Resistant Matt, což představuje název pro nový povrch kovolaminátů značky Homapal. Jedná se o novinku, kterou výrobce představil loni na veletrhu Euroshop v Düsseldorfu, a která sklidila velmi pozitivní ohlasy.

Nyní je možné tento kreativní materiál použít i na horizontální plochy, což dříve nebylo možné. Touto řadou se rozšiřuje uplatnění těchto materiálů, stačí vybrat typ s povrchem SRM.

Materiály z řady SRM jsou totiž vysoce odolné proti poškrábání i proti otiskům prstů.

Rozdíl je dokonce zřejmý pouhým okem – poznáte hned, že se jedná o nový povrch s jedinečným dojmem hloubky vytvořený speciální technikou.
Řada SRM je v nabídce na vybraných hliníkových, měděných a mosazných dekorech v různých texturách a barvách, stejně jako na magnetických deskách v oblíbených barvách světle a tmavě šedé, bílé a odstínu „Macchiato“.
Matný povrch odolný proti poškrábání je vhodný pro horizontální použití v souladu s třídou zatížení 3 podle EN 438. Lze jej použít například na pulty v obchodech, barech, restauracích a na výstavních expozicích. Hodí se na recepce v kancelářích i hotelech, na povrchy stolů a další exponované plochy.
Lamináty Homapal dodává do ČR výhradně společnost DUET CZ, s. r. o.
www.duet.cz