Co si představíte, když se řekne louka v interiéru? Možná hodně květináčů plných rozkvetlých květin nebo obraz či fototapetu? No a my nebudeme hovořit ani o jednom, i když půjde o květy a trávu, které budou na stěně!

Budeme se bavit o unikátním, samolepicím materiálu Organoid. Povrch je ručně vyroben z přírodnin a nabízí nekonečné možnosti použití. Aplikuje se přímým lepením na hladké, omítnuté stěny, ale i na texturované betonové povrchy nebo sklo. K dispozici je v neprůhledném i průsvitném provedení, a tak se s ním dá pracovat velmi kreativně od lepení na stěny místo klasických tapet až po instalaci na interiérové skleněné plochy.

Co je na Organoidu nejlepší? Krásně voní!

Tento materiál jako jeden z mála vnáší do prostoru nejen vizuální, ale i čichový efekt. Každý centimetr čtvereční voní přesně podle to toho, z čeho je povrch vytvořen. Tímto materiálem tak lze vytvořit z obyčejného interiéru zážitkový prostor pro všechny smysly.

Vybrat si lze ze sedmi různých přírodních povrchů. První z nich jsou neutrální obrysy listů, druhým jsou barevnější okvětní lístky růži nebo slunečnic. V nabídce je i světle nebo tmavě zelený mech. Mezi velmi oblíbené pak patří horské seno, které může být doplněné o kopretiny. Všechny materiály jsou vyráběny z organických, regionálních surovin. Kdykoli je to možné, tak se předchází dalšímu zpracování konvenční výrobou a spoléhá se na regionální partnery a krátké přepravní trasy.

Kam se Organoid hodí?

Použít lze do moderních privátních interiérů, stejně tak na stylové chaty a penziony. Skvěle bude vypadat v hotelu, restauraci zaměřené na bio stravu i v obchodě s přírodními produkty.

Proč sáhnout po tomto materiálu?

  • 100%ně přírodní
  • Krásně voní
  • Snadno se díky samolepícímu povrchu aplikuje
  • Lze instalovat na různé povrchy
  • Je udržitelný

Více informací najdete na:
https://graphics.averydennison.eu
marketing@igepagroup.com

Foto: archiv firmy