Jedná se o dostupnou alternativu masivních desek, přesně řečeno dýhovanou MDF desku.

Protože se jedná o hotový produkt, lze s ním pracovat stejně jednoduše jako s laminem (LTD). Dýha je vybroušená, namořená do požadovaného odstínu vodou ředitelnými barvami a lakovaná UV stabilním lakem.

Není tedy nutná žádná další povrchová úprava. Při výrobě se tedy ušetří čas i peníze spojené s opracováním dýhy, aniž byste se museli při realizace vzdát unikátního vzhledu a textury, které jsou typické pro pravou dýhu. Další výhodou je, že pět dřevin najdete mezi skladovými zásobami a nemusíte tedy čekat na delší dodání.

Dýhované desky Shinnoki můžete použít na nábytek, obklady stěn a komplexní řešení interiéru.

V nabídce najdete jednostrannou desku, kde je pohledová dýha pouze na jedné straně, na spodní straně je ARO dýha v odstínu pohledové dýhy a obě strany jsou opatřeny ochrannou fólií nebo oboustrannou desku, kde je pohledová dýha z obou stran.

Kombinace s HPL

Další výhodou aplikace desek Shinnoki je jejich kombinace s HPL laminátem. Výrobce totiž dodává dýhy i jako HPL lamináty, kde tvoří dýha dekorativní část. Lamináty jsou pak vhodné na interiérové dveře či jiné exponované části, popřípadě i plochy s rádiusem.

A jak řešit hrany?

Výrobce samozřejmě myslel i na tento detail a tak lze objednat ke každému odstínu a dřevině hrany pro dokončení.

Desky Shinnoki najdete v nabídce společnosti Démos Trade