Dekorativní fólie SIBU jsme v našem magazínu již představovali. Jsou vhodné na různý typ obkladu stěn, nábytku a dalších dekorativních prvků v celém interiéru.
Rakouský výrobce nyní uvádí na trh novou kolekci, které není postavena na nových dekorech, ale na speciálním podkladu. Jedná se o ANTIGRAV – přelomovou kolekci známých dekorů SIBU na speciálním podkladu pro zamezení roztažnosti.

Tato kolekce je složená z nejoblíbenějších dekorů z řad DECO Line, LEATHER Line a WOOD Line, jež jsou naneseny na extrémně lehké desce při zachování požadované pevnosti.

Produkty ANTIGRAV jsou vhodné především při aplikaci na stěny ve větších plochách s přikládáním nasráz. Pro řezání stačí standartní nástroje jako je například ulamovací nůž nebo formátovací pila. Fólie se následně lepí se na všechny různé podklady pomocí silikonu. Standartní formát desky je 2600 x 1000 mm.

Tím ale novinky nekončí. Pro letošní rok je nově v nabídce kolekce TRENDS 1.8, ve které jsou zastoupeny především nové dekory řady DECO Line a SIBU Glas.
SIBUGlas se prezentuje v mimořádných barvách a provedeních.

Řada WOOD l LINE se ukazuje v moderním tmavém vzhledu. DECO l LINE produkty přicházejí s působivými kovovými povrchy v opotřebeném vzhledu „vintage“ a kožená kolekce LEATHER l LINE byla doplněn novými svěžími barvami. Všechny zmíněné se dodávají ve verzi samolepící fólie (SA) i bez lepidla (NA) a standartní formát desky je 2600 x 1000 mm.

Základní pravidla pro opracování:

• Dekorativní fólie SIBU řežeme vždy ze strany dekoru
• Při aplikaci dodržujeme dilatační spáry až 3 mm
• Čistíme pouze mýdlovou vodou

Zaujal vás tento materiál? Napište si o tištěný katalog nebo vzorky na info@sibu-design.cz
Více na www.sibu-design.cz