Již desátý rok bylo možné v rámci veletrhu Interzum vidět výběr toho nejlepšího v oblasti materiálů a komponentů na výrobu nábytku. Soutěž s názvem Interzum award má velkou váhu a zájem o oceněné výrobky je značný. Za zajímavost stojí, že přihlásit se mohou pouze vystavovatelé, a to bezplatně. Výrobky vybírá odborná porota složená ze 7 předních osob, kde najdeme například i výkonného ředitele ocenění RED DOT.

Oceňuje se v několika kategoriích a my vám přinášíme výběr toho nejlepšího z nejlepšího:

HOMAPAL – Aquaris SpaSystem

Laminát vhodný k rychlé instalaci do prostor se zvýšenou vlhkostí, který je dostupný v řadě různých dekorů a lze na něj aplikovat i digitální tisk.

Salice – Excessories

Elegantní zásuvkový systém pro skříně s velmi zajímavým skleněným panelem v čelní části. Hliníkové zásuvky jsou k dispozici v různých výškách.

aerowood®

Materiál vhodný pro výrobu lehkých panelů ve stavebnictní, který je vytvořen z vlnité dřevěné dýhy. Předností je vysoká pevnost v ohybu
a současně velmi malá hmotnost.

Hettich – ViZard by ambigence

Inovativní výklopné kování, které je plně integrované v boku korpusu. Předností je puristický a moderní vzhled, tichý chod je samozřejmostí.

karuun® shine

Inovativní přírodní materiál extrahovaný z ratanu speciální patentovanou technologií. Některý typ je průsvitný, prodyšný, absorbuje zvuk a může být jednoduše tvarován.

Vibo – FLY BOX

Nové řešení rohových skříněk s nosností 30 kg. Výhodou je vysunutí obou boxů jedním pohybem a maximální využití úložného prostoru.

XCITE®

Nový typ látky na matrace s ventilačním systémem. V nabídce je řada dezénů a další výhodou je plná recyklovatelnost.

Threespine®

Patentovaná technologie montáže nábytku, která otevírá nové možnosti výroby bez pohledového kování. Aplikovat lze již na 6mm desku.Více informací najdete na www.interzum-award.de